Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

What Remains of Edith Finch Xbox One

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • What Remains of Edith Finch (Xbox One) - Screenshot #1
  • What Remains of Edith Finch (Xbox One) - Screenshot #2
  • What Remains of Edith Finch (Xbox One) - Screenshot #3
  • What Remains of Edith Finch (Xbox One) - Screenshot #4

What Remains of Edith Finch (Xbox One) - niekonwencjonalna produkcja autorstwa deweloperów ze stajni Giant Sparrow, którzy w swoim dorobku mogą pochwalić się takim tytułem, jak świetnie przyjęty przez recenzentów Unfinished Swan.

Ta skupiona na warstwie fabularnej gra po raz pierwszy zapowiedziana została w grudniu 2014 roku, jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. Sytuacja na przestrzeni kolejnych miesięcy uległa jednak zmianie - twórcy zdecydowali się również na przygotowanie konwersji tego tytułu na komputery PC oraz finalnie na konsolę Xbox One.

Wydawcą gry jest firma Annapurna Interactive. Światowa premiera What Remains of Edith Finch w wersji na konsolę Xbox One zaplanowana została na 19 listopada 2017 roku.

Fabuła

Najważniejszym elementem What Remains of Edith Finch jest warstwa fabularna i to właśnie scenariusz gry oraz sposób prowadzenia historii charakteryzuje i w znacznym stopniu wyróżnia ten projekt.

Fabuła tak naprawdę jest zbiorem krótkich historii, z których każda opowiada o śmierci innego członka rodziny Finch. Biorąc pod uwagę, że żaden z nich nie był do siebie podobny, to i wątki fabularne zdradzające kulisy śmierci poszczególnych osób diametralnie się od siebie różnią.

Przygotowana przez twórców historia opowiedziana została z perspektywy jednego z członków rodziny Finch - kobiety o imieniu Edith, która przybywa do skrywającego wiele tajemnic, liczącego ponad 100 lat domu tego rodu. Każdy jego zakątek opowiada fragment historii jednego z członków rodziny - każdy z tych fragmentów układa się w niezwykle dziwną i tajemniczą historię śmierci wszystkich członków rodu Finch.

Rozgrywka

Mechanika rozgrywki w What Remains of Edith Finch skupiona jest w głównym stopniu na eksploracji pomieszczeń tajemniczego domostwa, które przedstawia historię jego mieszkańców. Twórcy gry, deweloperzy z Giant Sparrow, określają tytuł mianem surrealistycznego i dziwnego przeżycia - historii pełnej tajemnic.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Xbox One Trailer

What Remains of Edith Finch - okładka
  • 16+
  • Przemoc
What Remains of Edith Finch | Xbox One - Data Premiery
PL
UK 2017-07-19
US 2017-07-19