Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Star Wars: Battlefront II Xbox One

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Star Wars: Battlefront II (Xbox One) - przygotowany przez zespół ze szwedzkieg studia deweloperskiego Digital Illusions CE (obecnie firma znana pod nazwą EA DICE), sequel osadzonej w realiach science-fiction i niezwykle popularnym uniwersum Star Wars, wydanej przez koncern Electronic Arts w 2015 roku produkcji - Star Wars: Battlefront.

Gra przygotowywana jest z myślą o konsolach aktualnej, ósmej generacji (PS4 i Xbox One), a także komputerach osobistych klasy PC (Microsoft Windows). W roli wydawcy ponownie występuje koncern Electronic Arts. Światowa data premiery gry Star Wars: Battlefront II ustalona została na 17 listopada 2017 roku.

Sequel rozbudowuje praktycznie każdy aspekt poprzedniej odsłony serii, po raz pierwszy wprowadzając również do cyklu kampanię singleplayer - przygotowaną z myślą zarówno o grze w pojedynkę, jak i w lokalnym trybie kooperacji na podzielonym ekranie (splitscreen), w którym jednocześnie może wziąć udział maksymalnie dwóch graczy. Tryb kooperacji dostępny jest jedynie dla posiadaczy gry w wersji na konsolę PlayStation 4 oraz Xbox One.

Fabuła

Scenariusz Star Wars: Battlefront II daje graczom szansę wcielenia się w rolę Idena Versio - dowódcy Inferno Squad - jednostki imperialnych sił specjalnych, tak samo niezawodnych i zabójczych zarówno na ziemi, jak i w przestrzeni kosmicznej. Twórcy 'na drodze' graczy postawią szereg najznamienitszych postaci z serii Star Wars - to wszystko w historii o zemście, zdradzie i odkupieniu, historii rozgrywającej się na przestrzeni 30 lat (dzięki czemu linia fabularna zahaczy o wszystkie 3 ery świata Star Wars).

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Star Wars Battlefront II The Last Jedi Season

Star Wars Battlefront 2 Launch Trailer

Star Wars Battlefront 2 Single-Player Trailer

This is Star Wars Battlefront II

Star Wars Battlefront II: Official Starfighter Assault Gameplay Trailer

Star Wars Battlefront II - Interview

Official Gameplay Trailer

Star Wars Battlefront II: Official Reveal Trailer

Inne gry na Xbox One

Star Wars: Battlefront II - okładka
  • 16+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Star Wars: Battlefront II | Xbox One - Data Premiery
PL 2017-11-17
UK 2017-11-17
US 2017-11-17