Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Neon Chrome Deluxe Xbox One

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Neon Chrome Deluxe (Xbox One) - rozszerzona edycja gry Neon Chrome - produkcji przygotowanej przez studio 10tons, Ltd. reprezentującej gatunek dynamicznych strzelanin, sprawnie łączącej w sobie elementy znane graczom z gier rogue-like. Pierwotnie tytuł ten przygotowany został z myślą o komputerach klasy PC, jednak studio przygotowało również konwersję gry na konsole PlayStation Vita, PlayStation 4 i Xbox One. Finalnie tytuł ten trafił również na Nintendo Switch.

Neon Chrome Deluxe wzbogaca podstawową edycję gry Neon Chrome o Arenę - tryb survival, w którym gracze muszą przetrwać jak najdłużej, korzystając ze wszystkich dostępnych w grze środków. Rozgrywka może być prowadzona zarówno w pojedynkę, jak i przy pomocy przyjaciół - maksymalnie czterech graczy jednocześnie.

Data premiery gry ustalona została na 14 czerwca 2018 roku.

Fabuła

Scenariusz Neon Chrome Deluxe umiejscowiony został przez twórców w niedalekiej przyszłości, przedstawiając graczom losy najemnika, którego celem jest zlikwidowanie nadzorcy olbrzymiego drapacza chmur będącego własnością jednej z rządzących obecnie światem korporacji

Fabuła potraktowana została przez twórców dość marginalnie, tytuł ten skupia się bowiem głównie na samej rozgrywce, do której linia fabularna stanowi jedynie niewiele znaczące tło.

Mechanika Rozgrywki

Neon Chrome Deluxe to dynamiczna strzelanina z elementami cyberpunk, w której akcję twórcy zaprezentowali za pomocą widoku z góry - pod względem sterowania gra idealnie oddaje ducha gatunku twin/dual stick shooters. Każda śmierć naszej postaci podczas walki oznacza, że (zgodnie z ideą rogue-like) gracz zaczyna grę zupełnie od nowa, świeżą (odmienną od poprzedniej) postacią, a poszczególne poziomy są na nowo generowane w sposób losowy - co oznacza, że żadna z kolejnych sesji gry nie będzie taka sama.

Gracz ma do dyspozycji kilka 'klas' postaci (jak chociażby haker, technik, żołnierz, najemnik) różniących się nie tylko pod względem uzbrojenia, ale i przede wszystkim pod względem startowych cech - żołnierz dla przykładu zadaje większe obrażenia przeciwnikom, ale nie jest tak szybki, jak haker.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Xbox One

Neon Chrome Deluxe - okładka
  • 16+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Neon Chrome Deluxe | Xbox One - Data Premiery
PL
UK 2018-06-14
US 2018-06-14

Cena Gry Neon Chrome Deluxe | Xbox One

63.99 PLN

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/neon-chrome-deluxe/c0m4053znmmc