Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

MechaNika Xbox One

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

MechaNika (Xbox One) - przygodowa gra z elementami logicznymi, skierowana zdecydowanie do starszych odbiorców, przygotowana i wydana przez studio deweloperskie Mango Protocol z myślą o posiadaczach komputerów osobistych oraz konsol Nintendo Switch i Xbox One.

Tytuł ten oferuje graczom dojrzałą historię przedstawioną z perspektywy siedmioletniej dziewczynki, która nie do końca pasuje do świata, w którym przyszło jej żyć.

Fabuła

Scenariusz MechaNika pozwala graczom poznać losy Niki - błyskotliwej dziewczyny, która nie może odnaleźć się w otaczającej ją rzeczywistości. Być może to przez czekoladowy szejk z dodatkiem koniaku, który dziewczyna nosi w szkolnym plecaku. A być może przez fakt, iż zainteresowaniami tej siedmioletniej dziewczynki są przede wszystkim pola magnetyczne, transfer energii oraz inżynieria elektryczna.

Jakby jednak nie było... nie ma znaczenia, że nie słuchają jej rodzice. Nie ma znaczenia, że Nika jest ignorowana przez nauczycieli, nie ma znaczenia, że jej koledzy to durnie. Nic nie ma znaczenia, bo Nika ma plan na rozwiązanie wszystkich problemów. Naprawdę dziwny plan...

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na Xbox One

MechaNika - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Sex
Strony Internetowe
MechaNika | Xbox One - Data Premiery
PL
UK 2018-11-09
US 2018-11-09

Cena Gry MechaNika | Xbox One

27.49 PLN

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/mechanika/9n455n4zrl7j