Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Life is Strange: Before the Storm Xbox One

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

 • Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - Screenshot #1
 • Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - Screenshot #2
 • Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - Screenshot #3
 • Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - Screenshot #4
 • Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - Screenshot #5
 • Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - Screenshot #6
 • Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - Screenshot #7

Life is Strange: Before the Storm (Xbox One) - epizodyczna, interaktywna gra przygodowa stworzona przez amerykańskie studio deweloperskie Deck Nine Games. Tytuł ten jest prequelem do wydarzeń zaprezentowanych przez deweloperów z DONTNOD Entertainment w wydanej w styczniu 2016 roku grze Life is Strange.

W roli wydawcy ponownie występuje koncern Square Enix. Gra przygotowana została z myślą o konsolach Xbox One i PS4, a także komputerach klasy PC. Światowa data premiery ustalona została na 31 sierpnia 2017 roku.

Gra Life is Strange: Before the Storm po raz pierwszy, w formie zwiastuna promocyjnego, zaprezentowana została na konferencji Xbox E3 2017 Briefing w trakcie największych targów elektronicznej rozrywki (Electronic Entertainment Expo).

Tytuł przygotowany został w dwóch różnych edycjach - standardowej oraz edycji Deluxe, która wzbogaca rozgrywkę o dodatkowy epizod 'Farewell' przedstawiający po raz ostatni przygody młodej Max Caulfield.

Fabuła

Scenariusz przygotowany przez twórców Life is Strange: Before the Storm rozgrywa się kilka lat przed wydarzeniami znanymi graczom z gry Life is Strange - bohaterami opowieści jest 16-letnia buntowniczka, Chloe Price, która nawiązuje niecodzienną przyjaźń z Rachel Amber - piękną i popularną dziewczyną skazaną, wydawałoby się, na przyszły sukces. Kiedy świat Rachel obraca się do góry nogami, a na jaw wychodząc rodzinne sekrety, nowo utworzony sojusz pomiędzy dziewczynami da każdej z nich siłę, by mogły pokonać swoje demony.

Proces Produkcji

Life is Strange: Before the Storm, w odróżnieniu od oryginalnej gry, nie jest tworzone już przez francuskie studio DONTNOD. Zamiast tego procesem deweloperskim zajmuje się firma Deck Nine Games, która w tym celu wykorzystuje StoryForge - silnik własnego autorstwa.

W rolę głównej bohaterki opowieści nie wciela się już Ashly Burch (aktorka pracuje przy tej produkcji jako konsultant). Zamiast niej głosu Chloe Price użycza Rhianna DeVries.

Deweloperzy

Jean-Max Moris

Jean-Max Moris

Jean-Max Moris - dyrektor kreatywny pracujący dla francuskiego studia deweloperskiego DONTNOD Entertainment. Debiutanckim projektem Jeana na stanowisku dyrektora kreatywnego był pierwszy projekt autorstwa DONTNOD - gra Remember Me, przy której piastował również rolę głównego reżysera. Mimo,...

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Farewell Launch Trailer

An Open Letter

Life is Strange: Before the Storm Gamescom Launch Trailer

Daughter x - Life is Strange

Gameplay - Chloe & David

Life is Strange: Before The Storm - Return to Arcadia Bay

4K Announce Trailer

Inne gry na Xbox One

Life is Strange: Before the Storm - okładka
 • 16+
 • Przekleństwa
 • Narkotyki
 • Przemoc
Strony Internetowe
Life is Strange: Before the Storm | Xbox One - Data Premiery
PL 2017-08-31
UK 2017-08-31
US 2017-08-31