Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Kingdom Come: Deliverance Xbox One

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Kingdom Come: Deliverance (Xbox One) - Screenshot #1
  • Kingdom Come: Deliverance (Xbox One) - Screenshot #2
  • Kingdom Come: Deliverance (Xbox One) - Screenshot #3
  • Kingdom Come: Deliverance (Xbox One) - Screenshot #4
  • Kingdom Come: Deliverance (Xbox One) - Screenshot #5
  • Kingdom Come: Deliverance (Xbox One) - Screenshot #6

Kingdom Come: Deliverance (Xbox One) - gra akcji z elementami role-playing, której akcja osadzona została w średniowiecznym królestwie Bohemia (imperialnym regionie należącym do Świętego Imperium Rzymskiego - tereny między innymi obecnych Czech) i koncentruje się na przedstawieniu rzeczywistych wydarzeń historycznych - realizm tego tytułu był podstawą przy jego tworzeniu.

Autorami gry są deweloperzy z Warhorse Studios, którzy wspomnianą produkcję przygotowali z myślą o komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji - PS4 i Xbox One. W roli wydawcy występuje niemiecki koncern Deep Silver, który światową datę premiery gry w wersji na konsolę Xbox One wyznaczył na 13 lutego 2018 roku.

Fabuła

Akcja gry Kingdom Come: Deliverance osadzona została w 1403 roku, na terenach niszczonej wojną Bohemii. Z rozkazu króla Węgier i Chorwacji, Sigismunda, najemnicy najeżdżają górniczą wioskę Skalitz - będącą jednym z głównych źródeł srebra. Jednym z ocalałych w tej masakrze jest Henry - syn kowala. Rządny zemsty dołącza do służby na rzecz lorda Radziga Kobyły, który przewodzi ruchowi oporu przeciwko inwazji Sigismunda.

Brnąc w chęć pomszczenia zamordowanej rodziny, Henry zaczyna być odpowiedzialny za przywrócenie Bohemii do łask i oddanie tych ziem w ręce prawowitego króla - Wenceslausa IV.

Mechanika Rozgrywki

Kingdom Come: Deliverance to gra akcji z elementami RPG, która przygotowana została wyłącznie, jako tytuł wspierający tryb single-player. Świat gry zbudowany przez twórców jest silnie interaktywny i wzbogacony ogromną ilością zadań zarówno fabularnych, jak i pobocznych poszerzających dodatkowo wiedzę graczy z wydarzeń z początku XV wieku na terenie Bohemii. Twórcy zadbali o to, by realia tamtego okresu były odwzorowane jak najlepiej - dotyczy to zarówno linii czasu, przyczynowości, technik walki, odtworzenia zamków z tamtego okresu, czy też zbroi i ubrań. Dodatkowo ścieżka dźwiękowa wsparta została aktualną względem linii czasowej muzyką, która skomponowana została w całości przez czeskich muzyków.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Kingdom Come Deliverance - Accolades Trailer

Kingdom Come Deliverance - Launch Trailer

Kingdom Come Deliverance - A Black Smiths Tale

Of Minds, Blades & Schnapps

Combat Featurette

Born From Ashes

Inne gry na Xbox One

Kingdom Come: Deliverance - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Kingdom Come: Deliverance | Xbox One - Data Premiery
PL
UK 2018-02-13
US 2018-02-13