Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Cuphead - okładka
  • 12+

Cuphead - Xbox One - Recenzje i Opinie

9.1

Liczba Recenzji: 5

10 Polygamia
Strzelanie, skakanie, kucanie i ginięcie w takim świecie było dla mnie definicją zabawy. Dobra sprzedaż jak najbardziej zasłużona. Niech Cuphead zostanie w naszej branży na dłużej. Jeżeli nie boicie się wyzwania, chwilę po przeczytaniu tego tekstu powinniście już pobierać tę perełkę na swoje sprzęty. Wyślijcie tego czorta do czorta.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

9.5 Gamerweb
Cuphead to jeden z kandydatów do gry roku. W rankingach znajdzie się wysoko, a w moim szczególnie – Cuphead jest grą, w którą każdy fan zręcznościówek musi zagrać. Reszcie, mniej zaznajomionej z tym gatunkiem, również polecam. Będzie ciężko, ale godziny spędzone z tą produkcją, nie są godzinami zmarnowanymi. Cena również jest w porządku (około 80 złotych), dlatego dzieło StudioMDHR powinno znaleźć się na waszej liście gier do kupienia. Zdecydowanie warto!

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb

9 PPE
To zdecydowanie przyjemna produkcja, która zaskakuje oprawą, fantastycznymi przeciwnikami i płytkimi, choć totalnie wciągającymi pojedynkami. Nieczęsto na rynku pojawiają się takie perełki, więc w wolnej chwili od ratowania świata, strzelania goli, podnoszenia pucharów, czy klepania znajomych po mordach, sięgnijcie po Cuphead, bo po prostu warto. Ostrzegam o efekcie „jeszcze jednego razu” i chęci złamania kontrolera… Ale każde zwycięstwo sprawi, że szeroko się uśmiechniecie, a dzień będzie lepszy.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

9 IGN
Swoim debiutanckim projektem ekipa StudioMDHR udowadnia, że w świecie gier nadal istnieją niezbadane i pominięte tematy, które są w stanie podbić serca graczy. Cuphead to tytuł idealny dla fanów gier indie i platformówek.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

8 Gamezilla
Gdyby nie ten felerny bug z plikami zapisu oraz miejscowe, kompletnie niepasujące RNG, śmiało wystawiłbym grze 9/10! No a tak to "tylko" ósemeczka, oznaczająca "bardzo dobry". Taki Cuphead bowiem właśnie jest… i jeżeli zdecydujecie się na zakup, gwarantuję, że decyzji żałować nie będziecie. Zwłaszcza, że całość jest śmiesznie tania.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamezilla