Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Duck Dynasty Xbox 360

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Duck Dynasty (Xbox 360) - gra oparta na kanwie i licencji wyjątkowo popularnego na terenie Stanów Zjednoczonych telewizyjnego show, prezentującego dość niekonwencjonalne życie rodziny Robertsonów, którzy osiągnęli biznesowy sukces prowadzą rodzinną firmę "Duck Commander" (znajdująca się w West Monroe, Louisiana firma zajmuje się produkcją akcesoriów i różnego rodzaju sprzętu dla myśliwych polujących na kaczki).

Za stworzenie projektu odpowiedzialne jest studio deweloperskie Fun Labs. Wydawcą gry jest koncern Activision Blizzard, któremu stacja A&E produkująca show, udzieliła licencji na wykorzystanie tematyki i samej, chronionej prawem autorskim, marki do produkcji wspomnianej gry wideo.

Tytuł przygotowany został na konsole PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo 3DS oraz komputery PC. Światowa data premiery gry ustalona została na 14 października 2014 roku. Dzień później gra zadebiutowała na rynku europejskim.

Mechanika Rozgrywki

W Duck Dynasty, w wersji na konsolę Xbox 360, gracze wcielają się w postać młodego Johna Luke'a - syna Williego, który dopiero nabywa umiejętności pozwalające mu na zostanie pełnoprawnym członkiem rodziny Robertsonów.

Głównym rdzeniem rozgrywki są przygotowane przez twórców różnorodne aktywności związane z rzeczywistą działalnością rodziny - głównie związane z ich codziennym życiem - uczestnictwo w prowadzeniu firmy, przygotowanie i przeprowadzanie polowań na ptactwo, zbieranie przynęty, łowienie ryb, czy też poszukiwanie nowych terenów łowieckich. Celem jest przygotowanie młodego Johna i przekazanie mu umiejętności, którymi rodzina Robertsonów zapewnia sobie przetrwanie w tym trudnym rejonie od kilku już pokoleń.

W grze gracze znajdą szereg nawiązań do wspomnianego już, tytułowego show telewizyjnego - poczynając od praktycznie wszystkich najpopularniejszych postaci, poprzez odwzorowanie terenów łowieckich, a na specyficznym humorze kończąc.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Duck Dynasty - okładka
  • 16+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Duck Dynasty | Xbox 360 - Data Premiery
PL
UK 2014-10-15
US 2014-10-14