Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Road Redemption Nintendo Wii U

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Road Redemption (Nintendo Wii U) - gra wyścigowa, w której tematem przewodnim dynamiczne wyścigi motocyklowe połączone z brutalną walką na torze z innymi przeciwnikami. Za projektem stoi zespół z Pixel Dash Studios, który tworząc wspomnianą grę współpracował z deweloperami ze studia EQ Games. Wydawcą tytułu jest firma DarkSeas Games, a gra przygotowana została na komputery klasy PC, konsolę Xbox One, PS4 oraz Nintendo Wii U.

Road Redemption to duchowy następca wydawanej w latach 1991-200 serii Road Rash autorstwa wewnętrznego oddziału deweloperskiego koncernu Electronic Arts, poruszającej identyczną tematykę.

Mechanika Rozgrywki

Road Redemption w wersji na konsolę Nintendo Wii U to duchowy następca serii Road Rash, w której tematem przewodnim również były potyczki prowadzone w trakcie trwających, dynamicznych wyścigów. Nowa 'odsłona' celuje w typowo zręcznościową rozgrywkę znaną fanom poprzedniej serii, ale okraszona została naturalnie o wiele lepszą oprawą audio-wizualną.

Oprócz tradycyjnych białych broni, jakie gracze widzieli już w Road Rash, gra Road Redemption wprowadza do zabawy również broń palną.

Oprócz trybu singleplayer (dla pojedynczego gracza), twórcy przygotowali również tryb rozgrywek wieloosobowych (multiplayer) - rozgrywany za pośrednictwem internetu, jak i w lokalnym trybie kooperacji.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Road Redemption - okładka
  • 16+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Road Redemption | Nintendo Wii U - Data Premiery
PL
UK 2017
US 2017