Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

LEGO The Hobbit Nintendo Wii U

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

LEGO The Hobbit (Nintendo Wii U) - przygodowa gra akcji oparta na linii fabularnej filmowej serii Hobbit (Niezwykła Podróż i Pustkowie Smauga). Gra, podobnie jak poprzednie odsłony cyklu LEGO, przygotowana została w konwencji humorystycznej przez studio deweloperskie Traveller's Tales.

Wydawcą serii LEGO i tym samym tej konkretnej odsłony, jest koncern Warner Bros. Interactive Entertainment- gra trafiła na wszystkie dominujące w 2014 roku platformy - konsole PS4, PS3, PSVITA, 3DS, Nintendo Wii U, Xbox 360, Xbox One oraz komputery PC.

Fabuła

Scenariusz LEGO The Hobbit ściśle oparty został na wątku poruszanym w dwóch częściach filmowego cyklu Hobbit - twórcy nieznacznie zmodyfikowali scenariusz na potrzeby rozdziałów w samej grze oraz dodali mnóstwo wątków humorystycznych, z których elektroniczna seria LEGO słynie od samego początku.

Rozgrywka

Mechanika rozgrywki i konstrukcja gry LEGO The Hobbit, w wersji na konsolę Nintendo Wii U, pozwala graczom wcielić się w wiele słynnych postaci znanych z ekranów kinowych - takich, jak chociażby Bilbo, Gandalf, Thorin, Oin i wiele innych. Każda z postaci, którą przyjdzie graczom zagrać posiada własne cechy i umiejętności, które niejednokrotnie wykorzystane zostaną w trakcie zabawy.

Główna istota rozgrywki w LEGO The Hobbit bazuje na poprzednich odsłonach serii LEGO - to przygodowa gra akcji, w której podczas eksploracji świata przyjdzie nam stoczyć dziesiątki pojedynków z różnymi grupami przeciwników, rozwiązać mniej lub bardziej złożone zagadki logiczne, czy chociażby zmierzyć się z wymagającymi elementami platformowymi.

Wraz z postępem fabuły gracze będą mogli zwiedzić wiele z uniwersum Tolkiena - Shire, Rivendell lub też na przykład Bag End.

W LEGO The Hobbit, podobnie jak w wydanych wcześniej częściach serii, w dowolnym momencie rozgrywki może dołączyć do nas drugi gracz i kontynuować z nami zabawę w trybie kooperacji, na który zresztą twórcy położyli w tej części wyjątkowo duży nacisk, przez co spora część zadań zaprojektowana została właśnie w ten sposób, by wykonywać jest wspólnie z drugim graczem.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

LEGO The Hobbit - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
LEGO The Hobbit | Nintendo Wii U - Data Premiery
PL
UK
US 2014-04-22