Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Earthlock: Festival of Magic Nintendo Wii U

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Earthlock: Festival of Magic (Nintendo Wii U) - gra będąca przedstawicielem gatunku role-playing (RPG) przygotowana i wydana przez norweskie studio deweloperskie Snowcastle Games z myślą o komputerach klasy PC (Windows, OS X i Linux) oraz konsolach Nintendo Wii U, PS4 i Xbox One.

Pierwotnie tytuł ten zadebiutował na konsoli koncernu Microsoft (1 września 2016 roku) - premiera na komputerach PC planowana był na ten sam termin, lecz finalnie przesunięta została na 27 września 2016 roku. Premiera gry na konsolę PlayStation 4 zaplanowana została na 27 stycznia 2017 roku, niewiele później wydana zostanie wersja na konsolę Nintendo Wii U.

Fabuła

Historia opowiedziana przez twórców Earthlock: Festival of Magic rozgrywa się w świecie Umbra - w miejscu, w którym katastrofalnych wydarzeń planeta przestała się obracać. Skutkiem tego wydarzenia połowa planety jest oświetlona palącym słońcem, druga połowa ulega zlodowaceniu, a tylko niewielki fragment pomiędzy półkulami nadaje się do życia. Ten incydent praktycznie doszczętnie zniszczył zaawansowaną niegdyś cywilizację.

Scenariusz opowiada historię młodego chłopca (Amon), który przez przypadek wplątany zostanie w ogromny konflikt z rządzącym tymi terenami imperium Suvian.

Mechanika Rozgrywki

Earthlock: Festival of Magic w wersji na konsolę Nintendo Wii U do gra rpg o nieliniowej konstrukcji fabuły, wzbogacona o system walki oparty na turach - w trakcie których postaci walczą w parach - wojownik oraz jego obrońca. Wojownik jest postacią przygotowaną specjalnie z myślą o walce na krótki dystans, natomiast obrońca korzysta na przykład z systemu czarów.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Earthlock: Festival of Magic - okładka
  • 12+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Earthlock: Festival of Magic | Nintendo Wii U - Data Premiery
PL
UK 2017
US 2017