Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Blasting Agent: Ultimate Edition Nintendo Wii U

  • Blasting Agent: Ultimate Edition (Nintendo Wii U):
  • Galeria

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Blasting Agent: Ultimate Edition (Nintendo Wii U) - Screenshot #1
  • Blasting Agent: Ultimate Edition (Nintendo Wii U) - Screenshot #2
  • Blasting Agent: Ultimate Edition (Nintendo Wii U) - Screenshot #3
  • Blasting Agent: Ultimate Edition (Nintendo Wii U) - Screenshot #4
  • Blasting Agent: Ultimate Edition (Nintendo Wii U) - Screenshot #5

Blasting Agent: Ultimate Edition (Nintendo Wii U) - niewielka, stworzona w popularnej stylizacji pixel art, niezależna gra platformowa z elementami shoot'em up, stworzona przez zespół Axol Studio, LLC. którego założycielami i początkowo jedynymi pracownikami byli Tim I Hely oraz Robert Lupinek.

Tytuł ten pierwotnie zadebiutował na rynku w 2009 roku, jako gra wykonana w całości w technologii Flash - gra wykorzystywała Flixel, jeden z najlepszych frameworków przeznaczonych do tworzenia dwuwymiarowych gier w języku Action Script. Aktualna jej wersja utworzona została przy pomocy HaxeFixel, który swoje korzenie czerpie w oryginału sprzed 8 lat, ale nadal sprawdza się, jako narzędzie upraszczające tworzenie gier platformowych opartych całkowicie na środowisku 2D.

Gra Blasting Agent: Ultimate Edition wydana została na konsole PS4, PSVITA, Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz komputery klasy PC.

Fabuła

Scenariusz i tym samym historia opowiedziana przez twórców gry rozpoczyna się w momencie, gdy "Black Hand of Fate", międzynarodowe ugrupowanie terrorystyczne, tworzy sekretną bazę dla swoich przyszłych operacji, ulokowaną w samym sercu wulkanu. W tym miejscu też inżynierowie pracujący na zlecenie tej grupy "konstruują" ogromną armię, wspomaganych wszczepami żołnierzy i genetycznych potworów - ich celem jest przejęcie władzy nad światem.

Gra, a w zasadzie bohater, w którego się wcielamy, jest jedyną osobą zdolną zniweczyć ich destrukcyjny plan.

Mechanika Rozgrywki

Blasting Agent: Ultimate Edition, w wersji na konsolę Nintendo Wii U, to platformowy shoot'em up, w którym gracze akcję obserwują z perspektywy bocznej (sideview). Twórcy przygotowali dla graczy szereg poziomów oraz różnorodnych przeciwników oraz emocjonujące walki z bossami na końcu każdego z głównych etapów zabawy.

Dodatkowo rozgrywka urozmaicana jest poprzez elementy do kolekcjonowania oraz tak zwane power-upy.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Nintendo Wii U - Trailer

Blasting Agent: Ultimate Edition - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Blasting Agent: Ultimate Edition | Nintendo Wii U - Data Premiery
PL
UK
US