Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

1001 Spikes Nintendo Wii U

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

1001 Spikes (Wii U) - przygodowa gra platformowa z elementami akcji utrzymana w konwencji retro, cechująca się pikselową oprawą wizualną, w której gracze świat obserwują za pomocą perspektywy z boku. Za stworzenie gry odpowiada studio deweloperskie Nicalis.

Gra przygotowana została na szereg popularnych w momencie jej debiutu platform, wliczając w to: PC oraz konsole Nintendo 3DS, Wii U, Nintendo Switch, PS4 oraz PSVITA. W roli wydawcy występuje firma Nicalis, Inc. - światowa data premiery gry w wersji na konsolę Nintendo Wii U odbyła się 3 czerwca 2017 roku.

Fabuła

Głównym bohaterem opowieści przedstawionej w 1001 Spikes jest Aban Hawkins, który wyrusza w rejony arktycznej tundry ameryki południowej odkrywając ruiny świątyni Ukampa - jego celem jest znalezienie słynnego archeologa - ojca głównego bohatera - Jima Hawkinsa, który zaginął eksplorując wspomniane ruiny.

Zanim jednak to się stało, był w stanie przesłać swojej córce mapę badanego przez siebie miejsca, która jasno ostrzegała, że śmierć może się czaić za każdym rogiem.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

1001 Spikes - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
1001 Spikes | Nintendo Wii U - Data Premiery
PL
UK 2015-10-01
US 2014-06-03