Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Verdun Heights

Verdun Heights

  • Skocz do sekcji:
  • Opis

Verdun Heights - Wzgórza Verdun - jedna z czterech nowych map przeznaczonych z myślą o rozgrywkach wieloosobowych (multiplayer), wchodząca w skład przepustki sezonowej Premium, przygotowana przez szwedzki zespół deweloperski ze studia Digital Illusions CE (lub też w skrócie EA DICE).

Verdun Heights wchodzi w skład pierwszego DLC do Battlefield 1 - Battlefield 1: They Shall Not Pass - dodatku, który na rynku zadebiutował 14 marca 2017 roku (dwutygodniowy, wcześniejszy dostęp do posiadaczy przepustki sezonowej), trafiając na wszystkie platformy, na które wydana została gra - komputery klasy PC oraz konsole PS4 i Xbox One.

Verdun Heights to lokacja, która oparta została na jednym z najważniejszych i najdłuższych starć pierwszej wojny światowej - rozgrywającej się od 21 lutego 1916 roku bitwy pod Verdun (Samogneux, Francja). To właśnie w ciągu tego konfliktu wystrzelono ponad milion pocisku, w tym olbrzymią ilość artyleryjskich, które doprowadziły do ogromnych pożarów, bardzo rozległych połaci lasów na wzgórzach Verdun - wydarzenie to, znane pod nazwą 'Kowadło Diabła', odcisnęło niezwykle istotne piętno na uczestniczących konflikcie stronach.

Battlefield 1: They Shall Not Pass - Mapa Wzgórza Verdun

Mapa Verdun Heights pozwoli graczom poznać początkową fazę tego brutalnego konfliktu, dzięki któremu Niemcy chcieli osiągnąć brutalne 'wykrwawienie' się armii Francuskiej.