Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Rupture

Rupture

  • Skocz do sekcji:
  • Opis

Rupture - Przełamanie - czwarta i ostatnia mapa opracowana przez zespół deweloperów ze szwedzkiego studia EA DICE, z myślą o rozszerzeniu podstawowej ilości lokacji dostępnych w trybach wieloosobowych gry Battlefield 1. Mapa ta wchodzi w skład pierwszego dodatku przygotowanego z myślą o wspomnianej grze - Battlefield 1: They Shall Not Pass - dostępnego zarówno osobno, jak i będącego częścią przepustki sezonowej.

Premiera dodatku Battlefield 1: They Shall Not Pass i tym samym mapy Rupture ustalona została na 14 marca 2017 roku (dla posiadaczy pakietu Premium) - osoby pragnące kupić rozszerzenie osobną muszą się wstrzymać do 28 marca 2017 roku. Dodatek zadebiutuje na komputerach klasy PC oraz konsolach ósmej generacji - PS4 i Xbox One.

Tematem przewodnim mapy Rupture jest pierwsza bitwa nad Marną (cud nad Marną), rozgrywająca się między 5-9 września 1918 roku - kilkudniowe, kluczowe starcie, w efekcie którego dalszy marsz wojsk niemieckich na zachód został powstrzymany. Tym samym plan wojny błyskawicznej, który zakładał wyeliminowanie z wojny siły francuskie, a którego autorem był Alfred von Schlieffen, nie powiódł się.

Battlefield 1: They Shall Not Pass - Mapa Rupture