Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Valkyria: Revolution PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Valkyria: Revolution - projekt pierwotnie znany pod nazwą Valkyria: Azure Revolution stworzony przez wewnętrzne studio deweloperskie koncernu SEGA, który występuje również w roli wydawcy. Premiera gry planowana jest na drugi kwartał 2017 roku - tytuł ten zadebiutuje w wersji pudełkowej oraz cyfrowej na konsolach PS4 i Xbox One, a także jedynie w wersji cyfrowej na konsoli PS VITA.

Valkyria: Revolution w wersji na konsolę PlayStation VITA, jak określają sami twórcy jest rewolucją w tradycyjnym uniwersum Valkyria Chronicles, którego jest częścią - akcja umiejscowiona została w alternatywnej linii czasowej na terenie Europy, w erze uprzemysłowienia. Dodatkowo tytuł ten przedstawia nową mechanikę walki będącą hybrydą działań w czasie rzeczywistym, jak i taktycznej strategii na polach walki.

Fabuła

Niekiedy wystarczy dosłownie iskra, by rozpętać piekło wojny i w historii zaprezentowanej w Valkyria: Revolution gracze odczują to na własnej skórze. Pięcioro wieloletnich przyjaciół, zżeranych przez pragnienie osobistej zemsty pogrąży cały europejski kontynent w okropnej wojnie, poświęcają życie niezliczonej ilości niewinnych, walcząc za sprawę, której motywy to pół-prawdy i siermiężne kłamstwa.

'Krąg Pięciu' wykorzystuje swoje wpływy na politycznych i militarnych pozycjach, by zmotywować ich mały i ekonomicznie zablokowany kraj do powstania, jako ruch oporu przeciwko imperialnym oprawcą. Czy 'Krąg Pięciu' zostanie zapamiętany, jako heroiczni wybawcy, czy ich osobiste motywy będą przyczyną konspiracji i zdrad?

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Valkyria: Revolution - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Valkyria: Revolution | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2017
US 2017