Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Toukiden 2 PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Toukiden 2 (PS VITA) - trzecia odsłona serii (chociaż druga w głównym nurcie cyklu), będąca bezpośrednią kontynuacją wydanej w 2013 roku na konsolę PlayStation 3 gry Toukiden: The Age of Demons. Za stworzenie serii, która początkowo przeznaczona była jedynie na rynek japoński odpowiedzialne jest studio deweloperskie Omega Force. W roli wydawcy tej gry oraz każdej innej będącej częścią Toukiden odpowiada koncern Tecmo Koei.

Toukiden 2 to gra, która pierwotnie ukazała się w kraju kwitnącej wiśni - debiutując na rynku 28 lipca 2016 roku na konsolach PS3, PS4 oraz PSVITA. Niespełna rok później wydawca zdecydował się na dystrybucję gry również na terenie ameryki północnej - 24 marca 2017 gra trafiła na ten właśnie rynek wzbogacając dotychczasowe platformy o komputery klasy PC.

W procesie produkcji gry biorą udział kluczowy deweloperzy, którzy zagwarantowali sukces poprzednim odsłonom serii, w tym grze Toukiden: Kiwami - Kenichi Ogasawara występuje w roli głównego producenta, Takashi Morinaka pełnił rolę pomocniczą w produkcji, a Kazutoshi Sekiguchi jest niezmiennie reżyserem serii. Japoński ilustrator Hidari kontynuował proces projektowania postaci występujących w grze.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Toukiden 2 - okładka
  • 16+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Toukiden 2 | PS VITA - Data Premiery
PL
UK
US 2017-03-24