Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

The Longest Five Minutes PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

The Longest Five Minutes (PSVITA) - przygotowana w stylu retro, charakteryzująca się pixel-artową oprawą wizualną produkcja reprezentująca gatunek role-playing (RPG), stworzona w kolaboracji dwóch utalentowanych zespołów deweloperskich - Nippon Ichi Software oraz Syupro-DX.

To tytuł, w którym gracze mają okazję wcielić się w dzielnego wojownika, który próbuje odzyskać utracone wspomnienia - to również gra, która cechuje się niekonwencjonalnym wprowadzeniem do zabawy, bowiem przygodę zaczynamy od finałowej potyczki z potężnym królem demonów.

Gra The Longest Five Minutes opracowana została z myślą o komputerach PC oraz konsolach Nintendo Switch i PSVITA, w roli wydawcy wystąpił koncern NIS America, który datę premiery gry w wersji na konsolę PlayStation VITA ustalił na 13 lutego 2018 roku.

Fabuła

Scenariusz The Longest Five Minutes rozpoczyna się w momencie starcia głównego bohatera z niezwykle potężnym królem demonów - nasz protagonista nie pamięta jednak, jak się tutaj znalazł i jakie były motywy kierujące jego wyprawą. Żądny krwi władca ciemności stoi jednak przed nim gotowy do ataku. Co wydarzy się w ciągu najdłuższych pięciu minut?

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

The Longest Five Minutes - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
The Longest Five Minutes | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2018-02-13
US 2018-02-13