Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

The Caligula Effect PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

The Caligula Effect (PSVITA) - znana w Japonii pod nazwą Caligula (カリギュラ Hepburn: Karigyura), gra reprezentująca gatunek RPG (role-playng game), przygotowana przez studio deweloperskie Aquaria. Gra pierwotnie ukazała się na terenie kraju Kwitnącej Wiśni, debiutując na tym rynku 23 czerwca 2016 roku (wydawcą tytułu na terenie Japonii była firma FuRyu).

The Caligula Effect to gra tworzona ekskluzywnie z myślą o przenośnej konsoli koncernu Sony Interactive Entertainment - PSVITA. W roli wydawcy gry na terenie Europy i Ameryki Północnej wystąpił koncern Atlus - data premiery na tych kontynentach ustalona została na 2 maja 2017 roku.

Fabuła

Scenariusz i fabuła gry umiejscowiona została w wirtualnej rzeczywistości, znanej pod nazwą "Mobius" - stworzonej, by ludzie mogli w prosty sposób uciec od szarej rzeczywistości i przenieść się do perfekcyjnego wręcz świata, w którym uczęszczają do szkoły średniej.

Mechanika Rozgrywki

Tytuł ten jest klasycznym przedstawicielem RPG/jRPG - twórcy zdecydowali się na oparty na turach system walki, a sama mechanika rozgrywki jest w dużej mierze skoncentrowana na eksploracji lochów i walce z coraz to potężniejszymi przeciwnikami.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Story Trailer

Inne gry na PS VITA

The Caligula Effect - okładka
  • 12+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
The Caligula Effect | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2017-05-02
US 2017-05-02