Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Space Overlords PS VITA

  • Space Overlords (PS VITA):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Space Overlords - przygotowana przez niewielkie, niezależne studio deweloperskie gra będąca połączeniem zręcznościowej gry akcji z elementami znanymi z gier przygodowych. Autorami projektu, który powstał z myślą o komputerach klasy PC oraz konsolach koncernu Sony Interactive Entertainment (PlayStation 4 oraz PlayStation VITA) jest studio 12 Hit Combo.

W roli wydawcy tego tytułu wystąpiła firma Excalibur Games - data premiery gry ustalona została na 1 grudnia 2016 roku.

Mechanika Rozgrywki

Gracze w Space Overlords na konsolę PlayStation VITA wcielają się w 'postać' Overlorda - starożytnej formy życia o ogromnej sile niszczenia, która szuka zemsty na złym Kesedihanie.

Mechanika rozgrywki w tym tytule sprowadza się przede wszystkim do niszczenia sił obrony planetarnej dostępnych w grze planet oraz niszczenia wszystkich zabudowań, które wybudowane zostały na konkretnej, odwiedzanej przez gracza w danej chwili planecie.

Twórcy Space Overlords przygotowali dla graczy 56 poziomów, z których składa się kampania dla pojedynczego gracza, 6 form przeciwników, z których każda może występować z kilku dodatkowych wariantach, cztery grywalne postaci, edytor własnych planet oraz 4 tryby multiplayer.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Space Overlords - okładka
  • 12+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Space Overlords | PS VITA - Data Premiery
PL 2016-11-29
UK 2016-11-29
US 2016-11-29