Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Shantae: Half-Genie Hero PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Shantae: Half-Genie Hero (nazwa stylizowana jako Shantae: ½ Genie Hero) to zręcznościowa gra przygodowa osadzona w realiach świata fantasy przygotowana i wydana przez firmę WayForward Technologies, Inc. Premiera tytułu wyznaczona została na 20 grudnia 2016 roku, a wśród platform docelowych znajdują się konsole PS4, PSVITA, Xbox One, Nintendo Wii U oraz komputery klasy PC.

Shantae: Half-Genie Hero w wersji na przenośną konsolę PlayStation VITA jest czwartą grą z serii Shantae i bezpośrednią kontynuacją Shantae and the Pirate's Curse. Dodatkowo jest to pierwsza gra tego cyklu, która stworzona została specjalnie z myślą o sprzęcie ósmej generacji.

Gra Shantae: Half-Genie Hero została przygotowana dzięki kampanii crowdfundingowej w serwisie Kickstarter - mimo, iż tak zakończyła się sukcesem w październiku 2013 roku, to studio WayForward Technologies, Inc. umożliwiało donację projektu via PayPal aż do grudnia 2014 roku.

Mechanika Rozgrywki

W Shantae: Half-Genie Hero gracze wcielają się w tytułową Shantae, w połowie dżinna, która wykorzystuje swoje włosy jak bat i może transformować się w szereg różnorodnych stworzeń (jak chociażby małpa, która może wspinać się po ścianach, czy też krab swobodnie poruszający się pod wodą).

Gra podzielona została na rozdziały, które po zdobyciu odpowiednich umiejętności związanych z odkrywaniem sekretnych przejść mogą być odwiedzane ponownie. Postaci w Shantae: Half-Genie Hero wykonane zostały w technice wektorowej (2D), a samo otoczenie jest w pełni trójwymiarowe, w przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, które cechowały się grafiką pixel-art.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Shantae: Half-Genie Hero - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Shantae: Half-Genie Hero | PS VITA - Data Premiery
PL 2016-12-20
UK 2016-12-20
US 2016-12-20