Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Saturday Morning RPG PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Saturday Morning RPG (PSVITA) - epizodyczna gra przygodowa z elementami RPG umiejscowiona w świecie silnie inspirowanym przez emitowane w sobotnie poranki w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku telewizyjne kreskówki oraz ówczesną popkulturę.

Gracze wcielają się w rolę zwykłego zdawałoby się ucznia, Martin "Marty" Michael Hall, który obdarzony został dziwną umiejętnością pozwalającą mu zmieniać przedmioty codziennego użytku w broń - to skupiło uwagę przywódcy organizacji przestępczej Hood, który za wszelką cenę chce unieszkodliwić chłopaka.

Saturday Morning RPG przygotowana została z myślą o szeregu popularnych obecnie platform - tytuł trafił do posiadaczy komputerów PC i na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation VITA i Xbox One. Autorami wersji gry na konsolę PlayStation VITA jest firma Joystick Labs, LLC - światowa data premiery na tej platformie wyznaczona została na 26 stycznia 2016 roku.

Fabuła

Historia opowiedziana przez twórców gry Saturday Morning RPG rozgrywa się w trakcie kilku epizodów, z których każdy opowiada odmienną i w pełni zamkniętą fabułę - gracze mogą rozgrywać poszczególne epizody z dowolnej kolejności - ciekawostką jest fakt, iż wszystkie przedmioty mogą być swobodnie transferowane pomiędzy poszczególnymi epizodami gry.

Dodatkowo również niektóre z decyzji podjęte przez graczy w danym epizodzie mają swoje odzwierciedlenie w innych, co wpływa znacznie na żywotność tytułu. Łącznie twórcy przygotowali pięć odrębnych epizodów.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Saturday Morning RPG - okładka
  • 7+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Saturday Morning RPG | PS VITA - Data Premiery
PL
UK
US 2016-01-26