Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Runner2: Future Legend of Rhythm Alien PS VITA

  • Inne platformy:
  • PS4
  • Runner2: Future Legend of Rhythm Alien (PS VITA):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Runner2: Future Legend of Rhythm Alien - platformówka muzyczna autorstwa Gaijn Games, a zarazem spadkobierca serii BIT.TRIP (od niedawna również dostępnej na Playstation 4). Gra stanowi kontynuację BIT.TRIP Runner, w której gracze mieli okazję pokierować Commanderem Video. Gra wydana w 2013 roku na komputery stacjonarne oraz konsole siódmej generacji, pojawi się teraz na Playstation 4 i Playstation Vita.

Mechanika Rozgrywki

Runner2: Future Legend of Rhythm Alien należy do gatunku endless-runnerów. Wybrana przez gracza postać automatycznie porusza się w prawo, a zadaniem grającego jest unikać przeszkód pojawiających się na drodze. Commander Video może skakać, kopać i robić wślizgi w celu omijania przeszkód. Na drodze bohatera pojawi się zarówno wiele wrogów, jak i ułatwień pozwalających np. odzyskać utraconą energię lub użyć jednej z 10 dostępnych umiejętności specjalnych

W drugiej części BIT.TRIP można sterować także innymi 7 innymi postaciami, których wygląd można zmieniać za pomocą odblokowanych skórek. Wśród nich pojawia się Commandgirl Video, czy retro wersja Commandera Video.

Oprawa audiowizualna

Dużą rolę w Runner2: Future Legend of Rhythm Alien pełni muzyka, od której rytmu zależy sposób i prędkość poruszania się bohatera, a co za tym idzie, wpływa na trudność gry. Commander Video musi wykonywać ruchy do rytmu muzyki. Gdy rytm muzyki przyśpiesza, gracze muszą być czujni, by ominąć wszystkie przeszkody. Poziom trudności zwiększa się szybko, znacznie utrudniając bicie rekordów znajomych.

Pod aspktem wizualnym gra nie różni się za bardzo od swoich poprzedniczek. Grafika jest kolorowa, przyjemna dla oka. Gracze znajdą tu dużo odwołań do starych produkcji lat osiemdziesiątych, takich jak niektóre obiekty zbudowane z pikseli. Pojawiają się też bardziej dopracowane elementy graficzne. Kamera obserwująca poczynania protagonisty jest dynamiczna i jej położenie zmienia się zależnie od przechodzącego fragmentu.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Runner2: Future Legend of Rhythm Alien - okładka
  • 3+
Strony Internetowe
Runner2: Future Legend of Rhythm Alien | PS VITA - Data Premiery
PL
UK
US