Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Neon Chrome PS VITA

  • Neon Chrome (PS VITA):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Neon Chrome - produkcja przygotowana przez studio deweloperskie 10tons, Ltd. reprezentująca gatunek dynamicznych strzelanin, sprawnie łącząca w sobie elementy znane graczom z gier rogue-like. Pierwotnie tytuł ten przygotowany został z myślą o komputerach klasy PC, jednak studio przygotowało również konwersję gry na konsole PlayStation Vita, PlayStation 4 i Xbox One.

Fabuła

Scenariusz Neon Chrome umiejscowiony został przez twórców w niedalekiej przyszłości, przedstawiając graczom losy najemnika, którego celem jest zlikwidowanie nadzorcy olbrzymiego drapacza chmur będącego własnością jednej z rządzących obecnie światem korporacji

Fabuła w Neon Chrome potraktowana została przez twórców dość marginalnie, tytuł ten skupia się bowiem głównie na samej rozgrywce, do której linia fabularna stanowi jedynie niewiele znaczące tło.

Mechanika Rozgrywki

Neon Chrome to dynamiczna strzelanina z elementami cyberpunk, w której akcję twórcy zaprezentowali za pomocą widoku z góry - pod względem sterowania gra idealnie oddaje ducha gatunku twin/dual stick shooters. Każda śmierć naszej postaci podczas walki oznacza, że (zgodnie z ideą rogue-like) gracz zaczyna grę zupełnie od nowa, świeżą (odmienną od poprzedniej) postacią, a poszczególne poziomy są na nowo generowane w sposób losowy - co oznacza, że żadna z kolejnych sesji gry nie będzie taka sama.

W Neon Chrome gracz ma do dyspozycji kilka 'klas' postaci (jak chociażby haker, technik, żołnierz, najemnik) różniących się nie tylko pod względem uzbrojenia, ale i przede wszystkim pod względem startowych cech - żołnierz dla przykładu zadaje większe obrażenia przeciwnikom, ale nie jest tak szybki, jak haker.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Neon Chrome - okładka
  • 12+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Neon Chrome | PS VITA - Data Premiery
PL 2016-11-30
UK 2016-11-30
US 2016-11-29