Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

LEGO Marvel Super Heroes PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

LEGO Marvel Super Heroes (PS VITA) - przygodowa gra akcji przygotowywana na wszystkie główne platformy (w tym konsole ósmej generacji) przez studio TT Games. Tym samym jest to kolejna część cyklu LEGO i pod względem mechaniki rozgrywki przypomina poprzednie tytuły serii sprawnie łącząc ze sobą grę akcji oraz sekwencje polegające na rozwiązywanie różnorodnych zagadek.

Wydawcą gry LEGO Marvel Super Heroes pozostaje niezmiennie koncern Warner Bros. Interactive Entertainment - gra zadebiutowała na komputerach klasy PC (Microsoft Windows oraz OS X), konsolach koncernu Sony Interactive Entertainment - PS3, PS4, PSVITA, koncernu Microsoft - Xbox 306 i Xbox One, konsolach Nintendo - Wii U, Nintendo DS oraz 3DS, a także na platformach mobilnych - iOS oraz Android.

Fabuła

Scenariusz LEGO Marvel Super Heroes rozpoczyna się w momencie, gdy Silver Surfer zwiastuje nadejście Galactusa - w wyniku nieprzewidzianych wydarzeń jest on jednak zrzucony z nieba, a jego deska, rozwalona na kilka 'kosmicznych cegiełek' spada na ziemię.

Każda z tych cegiełek 'składuje' w sobie olbrzymią moc, z tego też względu dowódca oddziału S.H.I.E.L.D., Nick Fury, zwołuje oddział bohaterów z uniwersum Marvela, którego celem będzie odzyskanie tych elementów, zanim zostaną one zdobyte przez wrogów takich jako chociażby Loki, czy Magneto.

Mechanika Rozgrywki

Akcja LEGO Marvel Super Heroes w wersji na przenośną konsolę PlayStation VITA osadzona została w Nowym Jorku. Gra pozwoli graczom wcielić się w około 150 postaci z uniwersum Marvela - każda z nich wyposażona została w unikalny, zgodny z realiami komiksów, zestaw umiejętności.

Dla przykładu Spider-Man może korzystać ze swoich pajęczych sieci i pajęczego zmysłu. Hulk, dzięki swojej nadzwyczajnej sile i znacznym rozmiarom może nie tylko rzucać większymi obiektami, ale również uzyskać dostęp do chronionych komputerów zmieniając się w Bruce'a Bannersa.

Twórcy nie tylko dadzą graczom możliwość zwiedzenia Nowego Jorku w wersji uniwersum Marvela, ale również pozwolą nam wchodzić do sporej części budynków, z których każdy ma własną historię - w roli narratora wspomnianych opowieści wystąpi Deadpool.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

LEGO Marvel Super Heroes - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
LEGO Marvel Super Heroes | PS VITA - Data Premiery
PL 2013-11-15
UK 2013-10
US 2013-10-22