Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

LEGO Jurassic World PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

LEGO Jurassic World (PSVITA) - kolejna odsłona niezwykle popularnej serii autorstwa studia deweloperskiego TT Fusion, będąca grą przygodową opartą na licencji i realiach kinowego cyklu Jurassic Park (Park Jurajski). Jest to zarazem tytuł towarzyszący premierze najnowszej części filmu, zatytułowanej Jurassic World, która na ekranach polskich kin zadebiutuje 12 czerwca 2015 roku.

Tytuł ten, podobnie jak i poprzednie odsłony serii LEGO, utrzymany został przez autorów w konwencji typowo humorystycznej.

Wydawcą gry LEGO Jurassic World w wersji na konsolę PSVITA jest koncern Warner Bros. Interactive Entertainment. Wśród platform docelowych znalazły się również PS3, PS4, PC, Xbox 360, Xbox One, Nintendo Wii U, Nintendo 3DS oraz urządzenia mobilne (Android i iOS). Światowa data premiery ustalona została na 12 czerwca 2015 roku.

Fabuła

Scenariusz i linia fabularna LEGO Jurassic World prezentuje wydarzenia ze wszystkich filmów serii (Jurassic Park, The Lost World: Jurassic Park, Jurassic Park III oraz tytułowy Jurassic World) - po raz pierwszy dając graczom możliwość ponownego przeżycia znanej już wcześniej historii, tym razem w dość oryginalnej i niekonwencjonalnej koncepcji.

Odgrywając kluczowe sceny z obrazów kinowych, pełne akcji oraz dobrze znanego z serii LEGO humoru, gracze po raz kolejny zwiedzą wyspy Sorna oraz Nublar.

Rozgrywka

Główna mechanika rozgrywki w LEGO Jurassic World, w wersji na konsolę przenośną PlayStation VITA, bazuje na poprzednich odsłonach serii LEGO - to przygodowa gra akcji, w której podczas eksploracji świata przyjdzie nam stoczyć dziesiątki pojedynków z różnymi grupami przeciwników, rozwiązać mniej lub bardziej złożone zagadki logiczne, czy chociażby zmierzyć się z wymagającymi elementami platformowymi.

W LEGO Jurassic World, podobnie jak w wydanych wcześniej częściach serii, w dowolnym momencie rozgrywki może dołączyć do nas drugi gracz i kontynuować z nami zabawę w trybie kooperacji, na który zresztą twórcy położyli w tej części wyjątkowo duży nacisk, przez co spora część zadań zaprojektowana została właśnie w ten sposób, by wykonywać jest wspólnie z drugim graczem.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

LEGO Jurassic World - okładka
  • 7+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
LEGO Jurassic World | PS VITA - Data Premiery
PL 2015-06-12
UK 2015-06-12
US 2015-06-12