Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Iconoclasts PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Iconoclasts (PS VITA) - Screenshot #1
  • Iconoclasts (PS VITA) - Screenshot #2
  • Iconoclasts (PS VITA) - Screenshot #3
  • Iconoclasts (PS VITA) - Screenshot #4
  • Iconoclasts (PS VITA) - Screenshot #5

Iconoclasts (PSVITA) - jest sprawnym połączeniem dynamicznej gry akcji, produkcji przygodowej oraz tytułu opartego na zasadach, jakimi rządzi się gatunek metroidvania. Autorem projektu, który powstał przez ponad siedem lat, jest Joakim Sandberg oraz założone przez niego w końcowej fazie produkcji niezależne studio deweloperskie Konjak.

Mimo jednej osoby zaangażowanej w większości w prace nad Iconoclasts, tytuł ten oferuje niesamowitą dawkę akcji, dobrą zabawę oraz emocjonalny rollercoaster, dzięki głębokiej i wyjątkowo osobistej historii.

Gra przygotowana została z myślą o sprzęcie koncernu Sony Interactive Entertainment - konsolach PS4 i PSVITA. Nie są to jednak jedyne platformy, na których gracze będą mogli zakupić wspominany tytuł - autor zdecydował się również na stworzenie wersji na komputery PC, która rozprowadzana jest między innymi za pośrednictwem platformy Steam.

W roli wydawcy występuję firmaBifrost Entertainment - światowa data premiery Iconoclasts na PlayStation VITA ustalona została na 23 styczeń 2018 roku.

Fabuła

Główną bohaterką gry Iconoclasts jest Robin - dziewczyna, której marzeniem jest zostanie mechanikiem i pomoc ludziom - jednakże bez stosownej licencji jest grzesznicą w oczach Matki. Za każdym razem, gdy do ręki bierze dowolne z narzędzi - świat zaczyna wariować, więc Robin odkłada narzędzie z powrotem. Ale nad jej światem zbierają się ciemne chmury, dzieje się coś niepokojącego - większego niż jej osobiste problemy - problem w tym, że Robin znajdzie się w centrum tych wydarzeń, a jej umiejętności okażą się kluczowe.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Iconoclasts - okładka
  • 12+
Strony Internetowe
Iconoclasts | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2018-01-23
US 2018-01-23