Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

God Wars: Future Past PS VITA

  • Inne platformy:
  • PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

God Wars: Future Past (PS VITA) - taktyczna gra z elementami strategii oraz role-playing (RPG) - przygotowana przez zespół deweloperów z japońskiego studia Kadokawa Games ekskluzywnie z myślą o konsolach koncernu Sony Interactive Entertainment - PS4 oraz PSVITA.

Światowa data premiery gry na terenie Europy ustalona została na 16 czerwca 217 roku - w roli wydawcy na tym rynku oraz na terenie Ameryki Północnej występuje koncern NIS America.

Fabuła

Scenariusz God Wars: Future Past oparty został na japońskiej kulturze i folklorze i obejmuje elementy "Kojiki" - spisanego w 712 roku przez Ō no Yasumaro na rozkaz cesarzowej Gemmei dzieła, jakie miało stanowić oficjalną historię Japonii. Zostało ono podzielone na trzy osobne zwoje opisujące różne etapy powstawania kraju kwitnącej wiśni.

Mechanika Rozgrywki

God Wars: Future Past, w wersji na przenośną konsolę PlayStation VITA, to taktyczna gra bitewna z elementami strategii oraz role-playing (gatunku określanego w skrócie jako RPG). Gracze kontrolują grupę postaci, którymi na specjalnych arenach opartych o system siatki, prowadzą starcia z drużyną przeciwną - celem zabawy jest naturalnie zwycięstwo.

Walka i sama rozgrywka w tym tytule podzielona została na tury. Dodatkowo każda z dostępnych postaci może być rozwijana i modyfikowana poprzez zmianę klasy, broni, czy też 600 specjalnych ruchów, jakich może się nauczyć i wykorzystać w trakcie walki.

Proces Produkcji

Gra po raz pierwszy zapowiedziana została przez firmę Kadokawa Games w listopadzie 2014 roku pod kodową wówczas nazwą - Project Code: Tsukiyomi. Tytuł określany był wówczas jako symulacja z elementami RPG oparta na kanwie wierzeń i folkloru Japonii. Nie zostały wspomniane żadne konkretne platformy poza faktem, iż gra przygotowan jest na konsole z rodziny PlayStation.

Pod oficjalną nazwą, God Wars: Future Past, gra została zapowiedziana rok później, w listopadzie 2015 roku wraz z innym tytułem studia - Root Letter.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

God Wars: Future Past - okładka
  • 12+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
God Wars: Future Past | PS VITA - Data Premiery
PL 2017-06-16
UK 2017-06-16
US 2017-06-20