Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

FIFA 15 PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

FIFA 15 (PSVITA) - kolejna z corocznych edycji najpopularniejszej gry sportowej, traktującej o piłce nożnej, w branży elektronicznej rozrywki. Serii od lat przygotowywana jest przez wewnętrzne studio deweloperskie koncernu Electronic Arts - EA Canada i systematycznie ukazuje się na większości popularnych w momencie premiery platform.

Koncern Electronic Arts pozostaje jedynym właścicielem prawa do cyklu i wydawcą serii - światowa data premiery gry FIFA 15 ustalona została na 23 września 2014 roku (Ameryka Północna), dwa dni później, 25 września 2014 roku gra ukazała się na terenie Europy. Wśród platform docelowych znalazły się konsole PS4, PS3, PSVITA, Xbox One, Xbox 360, Nintendo 3DS, Nintendo Wii oraz komputery klasy PC.

Wersja tego tytułu na konsole ósmej generacji (Xbox One oraz PlayStation 4), a także na komputery PC (Microsoft Windows) przygotowana została z wykorzystanie Ignite - nowego silnika autorstwa studia EA Canada. Wersje gry na pozostałe platformy wykonane zostały z wykorzystaniem silnika Impact.

Lionel Messi jest 'twarzą' gry FIFA 15, chociaż w różnych regionach na okładce gry występują inni, słynni piłkarze. To dodatkowo pierwsza gra z serii FIFA, która wsparta została pełną licencją na Premier League.

Ta konkretna odsłona zebrała w większości pozytywne opinie wśród recenzentów oraz graczy, chociaż wersja tego tytułu na komputery PC była krytykowana za sporą ilość błędów, z którymi borykała się gra w momencie premiery.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

FIFA 15 - okładka
  • 3+
  • Online
Strony Internetowe
FIFA 15 | PS VITA - Data Premiery
PL 2014-09-25
UK 2014-09-26
US 2014-09-23