Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Don't Die, Mr. Robot! PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Don't Die, Mr. Robot! (PSVITA) - prosta pod względem zasad zabawy zręcznościowa gra akcji, w której głównym celem graczy jest zbieranie rozsianych po planszach owoców - sytuację utrudnia fakt, iż mechanika nawiązuje do produkcji spod szyldu bulle hell, przez co trzeba jednocześnie próbować omijać pojawiających się na planszach przeciwników - poziom trudności rośnie wykładniczo, akcja gry szybko przyśpiesza, stąd też kolejne poziomy są wyzwaniem nawet dla najbardziej wprawionych graczy.

Autorami projektu są deweloperzy z firmy Infinite State Games (odpowiedzialni między innymi za stworzenie gry Rogue Aces), którzy początkowo przygotowali ten tytuł z myślą o konsolach PS4 i PSVITA. Następnie gra trafiła również na systemy mobilne (iOS), by finalnie zadebiutować na konsoli Nintendo Switch. Obowiązki wydawcy pełnią autorzy ze względu na fakt, iż jest to projekt całkowicie niezależny

Światowa data premiery gry Don't Die, Mr. Robot! w wersji na konsolę PlayStation VITA wyznaczona została na 4 listopada 2014 roku.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Don't Die, Mr. Robot! - okładka
  • 3+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Don't Die, Mr. Robot! | PS VITA - Data Premiery
PL
UK
US 2014-11-04