Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Deemo: The Last Recital PS VITA

  • Deemo: The Last Recital (PS VITA):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Deemo: The Last Recital (PSVITA) - muzyczna gra rytmiczna autorstwa niezależnego studia deweloperskiego Rayark Games z siedzibą w Tajwanie. Tytuł ten pierwotnie zadebiutował na rynku 13 listopada 2013 roku, trafiając wówczas na urządzenia mobilne z zainstalowanym systemem iOS oraz Android.

Wersja na konsolę PSVITA, będąca zaawansowanym portem tego tytułu, zatytułowana Deemo: The Last Recital (DEEMO~ラスト・リサイタル~), po raz pierwszy zapowiedziana została w drugiej połowie 2014 roku. Tytuł początkowo ukazał się jedynie na terenie Japonii, trafiając na półki sklepowe 24 czerwca 2015 roku. Niespełna dwa lata później, 16 maja 2017 roku, gra doczekała się również premiery poza krajem kwitnącej wiśni.

Mechanika Rozgrywki

Deemo: The Last Recital, w wersji na przenośną konsolę PlayStation VITA, to rytmiczna gra muzyczna, w której gracz wykonując kolejne utwory (poprzez naciskanie w odpowiednim czasie stosownych, symbolizujących nutki przycisków) oceniany jest punktowo. Twórcy wprowadzili do gry trzy poziomy trudności (Easy, Hard oraz Ex(tra)), które zwiększają mnożnik punktów finalnie otrzymywanych przez gracz po ukończeniu danego utworu. Mnożnik ten gracz może również zwiększyć poprzez zmianę szybkości opadania nutek wybierając jeden z dziewięciu dodatkowych poziomów.

Występ gracza oceniany jest na bazie celności w trafianiu w odpowiednie nutki oraz na bazie wyczucia czasowego - idealnie trafiona nutka w punkt zasili konto gracza znacznie większą ilością punktów, informując dodatkowo o takim trafieniu poprzez oznaczenie 'Charming'.

Na końcu każdej piosenki wyświetlane jest stosowne podsumowanie prezentujące procentową ilość nutek perfekcyjnie trafionych, najdłuższy łańcuch ciągłych trafień oraz procentową celność występu gracza. Piosenka uznawana jest za ukończoną, jeżeli celność gracza wyniosła co najmniej 65%.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Deemo: The Last Recital - okładka
  • 16+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Deemo: The Last Recital | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2017-05-16
US 2017-05-16