Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Danganronpa V3: Killing Harmony PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Danganronpa V3: Killing Harmony (PSVITA) - opowieść wizualna (visual novel) reprezentująca gatunek gier przygodowych, będąca trzecią główną częścią serii Danganronpa i pierwszym tytułem przygotowanym z myślą o konsolach stacjonarnych (PlayStation 4).

Gra stworzona została przez deweloperów ze studia Spike Chunsoft Co, Ltd. z myślą o PS4, PSVITA oraz komputerach PC - pierwotnie gra wydana została na terenie Japonii - debiutując na tamtejszym rynku w styczniu 2017 roku. Wydaniem gry na rynku Ameryki Północnej oraz Europy zajęła się firma NIS America.

Światowa data premiery gry w wersji na PlayStation VITA wyznaczona została na 26 września 2017 roku.

Fabuła

Scenariusz Danganronpa V3: Killing Harmony przedstawia losy szesnastu postaci, które zostały porwane i uwięzione w szkole będącej akademią dla uzdolnionej młodzieży - część z nich okaże się mordercami, część ofiarami, a niektóre z tych postaci zostaną brutalnie ukarane. To niezwykle szybka opowieść detektywistyczna, w której gra toczy się o najwyższą stawkę - sprawy morderstw, przez które gracze wezmą udział w procesach skazujących ich przyjaciół na śmierć.

Mechanika Rozgrywki

Pod względem mechaniki rozgrywki gra Danganronpa V3: Killing Harmony prezentuje identyczny styl zabawy, jak ten zawarty w dwóch poprzednich odsłonach serii - rozgrywka podzielona została na 'szkolne życie' oraz klasowe procesy. W trakcie codziennego życia na terenie placówki gracze wchodzą w interakcję z innymi postaciami, posuwając linię fabularną do momentu, w którym popełnione zostaje któreś z morderstw. Wówczas celem graczy jest zebranie dowodów, jakie prezentowane są podczas procesów klasowych.

Te związane są z praktycznie nieustającą debatą, podczas której postaci rozmawiają na temat sprawy - od gracza zależy też jak będzie odbierał otrzymywane od innych informacje - sam musi bowiem określić, który ze studentów/studentek kłamie, a który mówi prawdę.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Danganronpa V3: Killing Harmony - okładka
  • 16+
  • Przekleństwa
  • Hazard
  • Sex
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Danganronpa V3: Killing Harmony | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2017-09-29
US 2017-09-26