Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Blue Reflection PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Blue Reflection (PS VITA) - będąca przedstawicielką gatunku role-playing (RPG - gra fabularna) - gra, w której gracze wcielają się w rolę Hinako Shirai - tancerkę baletową, która na skutek kontuzji nie może więcej tańczyć. Dziewczyna jednak, obdarzona magicznymi mocami, może wykorzystać nowo nabyte umiejętności do swobodnego poruszania się i walki.

Za stworzeniem gry stoi japońskie studio deweloperskie Gust Co, Ltd. - zespół mający na swoim koncie takie projekty, jak Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey, Yoru no Nai Kuni, czy też Ar Tonelico Qoga: Knell of Ar Ciel. W roli wydawcy występuje koncern Koei Tecmo America.

Pierwotnie gra zadebiutowała na rynku japońskim - trafiając na półki sklepowe w marcu 2017 roku. We wrześniu tego samego roku tytuł ten doczekał się dystrybucji również na terenie Ameryki Północnej i Europy. Gra przygotowana została zarówno na komputery PC, jak i konsole koncernu Sony Interactive Entertainment - PS4 i PSVITA.

Gra Blue Reflection jest finałowym tytułem wchodzącym w skład 'Beautiful Girs Festival', który rozpoczęli deweloperzy z firmy Gust Co, Ltd. Pozostałe dwa projekty obejmują wspomniane wcześniej Atelier Firis oraz Nights of Azure 2. Festiwal miał na celu przedstawienie młodych kobiet, skupić się na konceptach interakcji pomiędzy nimi oraz rozwoju osobistym występujących w grach bohaterek.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Blue Reflection - okładka
  • 16+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Blue Reflection | PS VITA - Data Premiery
PL
UK
US 2017-03-30