Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Bard's Gold PS VITA

  • Bard's Gold (PS VITA):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Bard's Gold - klasyczna gra platformowa w stylistyce retro i oprawie 2D przygotowana przez zespół deweloperów z niezależnego studia Erdem Sen. Tytuł ten jest debiutanckim projektem tej firmy i zadebiutował pierwotnie na komputerach klasy PC (platforma dystrybucji Steam). Rok później deweloperzy przygotowali konwersję gry na konsole PS4, PlayStation VITA oraz Xbox One.

Mechanika Rozgrywki

Pod względem mechaniki rozgrywki Bard's Gold w wersji na przenośną konsolę PlayStation VITA to w pełni klasyczna gra platformowa - twórcy postanowili zrobić projekt dość wymagający względem graczy i nie zamieścili w grze żadnego tutoriala - do wszystkiego, łącznie z zasadami mechaniki zabawy gracz musi dochodzić całkowicie samodzielnie.

Bard's Gold czerpie też w pewnym sensie inspirację z tytułów rogue-like - w przypadku tej gry poziomy tworzone są w sposób losowy, dzięki czemu rozgrywka, ułożenie przeciwników oraz kryształów, które należy zbierać jest zupełnie inne wraz z każdą kolejną sesją gry.

Wspomniane kryształy służą rozbudowie postaci, której możemy dokonać dopiero w momencie zgonu i zakończeniu gry - plusem jednak jest fakt, iż każda zakupiona modyfikacja jest permanentna i powinna w jakimś stopniu uprościć kolejną próbę ukończenia tego tytułu.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Bard's Gold - okładka
  • 12+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Bard's Gold | PS VITA - Data Premiery
PL 2016-06-17
UK 2016-06-17
US 2016-06-17