Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey (PSVITA) - kolejna odsłona niezwykle popularnej w Japonii serii gier role-playing, która niezmiennie od lat tworzona jest przez zespół deweloperów ze studio Gust Co. Ltd, a na rynku ukazuje się nieprzerwanie od 1997 roku - debiutując przez ostatnie dwie dekady na większości popularnych platform elektronicznej rozrywki.

Gra Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey (フィリスのアトリエ ~不思議な旅の錬金術士~, Firisu no Atorie ~Fushigi na Tabi no Renkinjutsushi~) oparta jest na konwencji anime i reprezentuje dokładnie precyzując gatunek jRPG.

Wydawcą tego tytułu jest koncern Koei Tecmo, a sama premiera gry zaplanowana została na 7 marca 2017 roku. Wśród platform docelowych znalazły się komputery PC (dystrybucja via platformę Steam) oraz konsole koncernu Sony - PS4 i PSVITA.

Fabuła

Scenariusz Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey przedstawia historię pełnej zapału Firis Mistlud oraz jej starszej siostry Liane Mistlud. Dziewczyny przez całe swoje dotychczasowe życie mieszkały w niewielkim miasteczku, usytuowanym racze na odludziu, Ertona. Firis wykorzystywała tam swoje umiejętności, które pomagały jej wykrywać drogocenne, ale i zakopane kryształy.

W trakcie codziennych czynności, ale i podczas nieoczekiwanego spotkania, młoda kobieta dowiaduje się o możliwości wzięcia udziału w prestiżowym egzaminie z alchemii - bez zastanowienia wyrusza więc w podróż, planując zostać profesjonalną i przy tym dyplomowaną alchemiczką.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey - okładka
  • 12+
  • Przemoc
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Atelier Firis: The Alchemist and the Mysterious Journey | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2017-03-07
US 2017-03-07