Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Another World: 20th Anniversary Edition PS VITA

  • Another World: 20th Anniversary Edition (PS VITA):
  • Trofea
  • Galeria

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Another World: 20th Anniversary Edition (PS VITA) - Screenshot #1
  • Another World: 20th Anniversary Edition (PS VITA) - Screenshot #2
  • Another World: 20th Anniversary Edition (PS VITA) - Screenshot #3
  • Another World: 20th Anniversary Edition (PS VITA) - Screenshot #4

Another World: 20th Anniversary Edition - znana również pod nazwą Out of this World - pionierska platformówka autorstwa Erica Chahi, która przez ostatnie 20 lat wydana została na większość platform, wliczając w to zarówno komputery, konsole, jak i urządzenia mobilne.

Po 20 latach od momentu jej pierwotnej premiery tytuł ten trafia między innymi na konsolę PlayStation 4, PlayStation VITA, Xbox One oraz komputery klasy PC.

Projekt, który pierwotnie ukazał się na rynku pod szyldem Delphine Software na komputerach klasy Amiga, obecnie został przywrócony do życia na konsole nowej generacji za sprawą deweloperów ze studia DotEmu, którzy starali się zachować jak największą zgodność z oryginałem.

Fabuła

Pod względem fabularnym Another World: 20th Anniversary Edition od swojego pierwowzoru nie różni się dosłownie niczym - główny bohater gry, Lester Knight Chaykin, jest naukowcem który podczas jednego, nieudanego eksperymentu został przeniesiony do innego, pełnego czyhających na każdym kroku niebezpieczeństw świata.

Lester musi nie tylko przetrwać, co wcale nie jest łatwym zadaniem w nowej, otaczającego go rzeczywistości, ale również znaleźć sposób na powrót do domu.

Rozgrywka

Mechanika rozgrywki w Another World: 20th Anniversary Edition w wersji na konsolę PlayStation VITA również nie uległa zmianie - to nadal sprytne połączenie gry akcji oraz elementów gry platformowej. Całość przedstawiona została w zachwycającej na tamte czasy grafice wektorowej.

Edycja Another World na 20 lecie istnienia gry wprowadza nowe poziomy trudności gry (łatwiejszy oraz trudniejszy, niż w pierwowzorze), pełną obsługę pada od konsoli PlayStation 4 oraz wsparcie dla trofeów, których do zdobycia jest trzynaście.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Another World: 20th Anniversary Edition - okładka
  • 12+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
Another World: 20th Anniversary Edition | PS VITA - Data Premiery
PL
UK 2014-07-08
US 2014-07-08