Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Active Soccer 2 DX PS VITA

  • Active Soccer 2 DX (PS VITA):
  • Trofea

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Active Soccer 2 DX - zręcznościowa gra sportowa, której motywem przewodnim jest piłka nożna - tytuł ten przygotowany został przez studio deweloperskie The Fox Software (pełniącego również rolę wydawcy) początkowo na konsolę Xbox One (gra zadebiutowała w ramach usługi Xbox Live Arcade 30 marca 2016 roku). Pod koniec 2016 roku gra trafiła również na konkurencyjne platformy - PS4 oraz PS VITA.

Active Soccer 2 DX koncentruje się na niezwykle szybkiej akcji na boisku, będąc tym samym grą, której łatwo się nauczyć, ale jednocześnie trzeba poświęcić dziesiątki godzin, by ją w pełni opanować.

Mechanika Rozgrywki

Active Soccer 2 DX w wersji na konsolę PlayStation VITA oferuje graczom kompletny tryb kariery - implementując większość z dostępnych w rzeczywistości międzynarodowych lig, pucharów i mistrzostw. Dodatkowo twórcy oddali do użytku graczy tryb menadżera, w którym naszym zadaniem jest nie tylko promowanie drużyny, kupowanie piłkarzy i ustalanie taktyk, ale i rozgrywanie samych meczów.

Tryb kariery w Active Soccer 2 DX wspiera ponad 800 drużyn (narodowych i klubowych) z całego świata i ponad 21000 piłkarzy różniących się umiejętnościami.

Sama rozgrywka w Active Soccer 2 DX może być wzbogacona poprzez edytor drużyn, różne warunki atmosferyczne, czy też indywidualne ustawienie kamery pod dogodnym dla gracza kątem.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS VITA

Active Soccer 2 DX - okładka
  • 3+
Strony Internetowe
Active Soccer 2 DX | PS VITA - Data Premiery
PL
UK
US