Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

2064: Read Only Memories PS VITA

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

2064: Read Only Memories (PS VITA) - to debiutancki projekt niewielkiego studia deweloperskiego z San Francisco (USA) przygotowany przez zespół MidBoss, L.L.C.- ludzi stojących wcześniej za takimi inicjatywami dotyczącymi branży elektronicznej rozrywki, jak dokument 'Gaming in Color', czy też międzynarodowy konwent GaymerX.

2064: Read Only Memories to gra przygotowana z myślą o komputerach osobistych, konsolach PS4 i PSVITA i stanowi połączenie idei gry przygodowej oraz gry logicznej - całość osadzona w oryginalnym uniwersum cyberpunk w realiach niezwykle tajemniczego Neo-San Francisco.

2064: Read Only Memories to gra silnie inspirowana klasycznymi Japońskimi oraz zachodnimi produkcjami z gatunku gier przygodowych - point'n'click, w której niezwykle silny nacisk twórcy położyli na dojrzałą narrację i unikalne rozwiązania związane z mechaniką rozgrywki. Całość pod względem wizualnym utrzymana została w pikselowej retro formie.

Fabuła

Scenariusz 2064: Read Only Memories umiejscowiony został w konwencji cyberpunk, w niedalekiej w sumie przyszłości (rok 2064), na terenie miasta Neo-San Francisco.

Gracze mają okazję wcielić się w rolę młodego redaktora/dziennikarza, który pewnego dnia zostaje 'odwiedzony' przez pierwszą na świecie mądrą maszyną - ROM (Relationship and Organizational Manager) nazwaną Turing. To właśnie dzięki pomocy tej maszyny młody protagonista po raz pierwszy będzie miał szansę odkryć mroczne sekrety stojące za rozwiniętą technologią oraz jej wpływ na człowieczeństwo.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

PSX 2017: Launch Trailer

Inne gry na PS VITA

2064: Read Only Memories - okładka
  • 12+
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
2064: Read Only Memories | PS VITA - Data Premiery
PL 2017
UK 2017
US 2017