Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

ZEN Pinball 2 PS4

Ocena gry: 8 / 10 - Głosów: 1

  • ZEN Pinball 2 (PS4) - Screenshot #1
  • ZEN Pinball 2 (PS4) - Screenshot #2
  • ZEN Pinball 2 (PS4) - Screenshot #3
  • ZEN Pinball 2 (PS4) - Screenshot #4
  • ZEN Pinball 2 (PS4) - Screenshot #5

ZEN Pinball 2 - gra zręcznościowa będąca symulacją stołu do pinballa stworzona przez weteranów tego gatunku, studio deweloperskie ZEN Studios. To zarazem kontynuacja świetnie przyjętego przez graczy pierwowzoru, który swoją premierę na PlayStation Store miał w 2009 roku.

Wersja gry przygotowana z myślą o konsoli PlayStation 4 to przede wszystkim poprawiona oprawa wizualna (gra wyświetla obraz w rozdzielczości 1080p w 60 klatkach na sekundę) i dopracowana fizyka odpowiedzialna za wyjątkowo realistyczne zachowanie bili na stole.

Rozgrywka

Mechanika rozgrywki w ZEN Pinball 2 niczym nie różni się od innych gier reprezentujących gatunek pinballi. Naszym zadaniem jest nie tylko utrzymanie kuli jak najdłużej na planszy, ale również wykonywanie odpowiednich zadań (misji) przygotowanych przez twórców dla każdego ze stołu osobno.

Zaliczanie stosownych ramp w odpowiedniej kolejności i przed upływem określonego limitem czasu oraz trafianie w punkty premiowane wpływa na zaliczanie zadań, co punktowane jest wielomilionowym bonusem. Typy misji są zróżnicowane i mogą polegać na prostych celach - np. zaliczenie czterech świecących się ramp w dowolnej kolejności lub też są wyjątkowo skomplikowane, wymagając od gracza nie tylko zręczności, ale również refleksu ze względu na czasową dostępność poszczególnych etapów misji.

Twórcy ZEN Pinball 2 przygotowali dla graczy kilkadziesiąt wyjątkowo zróżnicowanych stołów - znajdziemy wśród nich te inspirowane Star Wars, Plants vs. Zombies, Walking Dead, czy też komiksami ze stajni wydawnictwa Marvel. Warto w tym miejscu zauważyć, iż każdy z tych stołów przygotowany został z wielką dbałością o najmniejsze nawet szczegóły, przez co przykuwa nie tylko sposobem prowadzenia gry, ale i samym wyglądem.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Zen Pinball 2: Bethesda Pinball Launch Trailer

Marvel's Women of Power - Launch Trailer

Trailer

Inne gry na PS4

ZEN Pinball 2 - okładka
  • 12+
  • Przekleństwa
  • Online
Strony Internetowe / Kosmetolog Chodzież
ZEN Pinball 2 | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2013-12-18
US 2013-12-17