Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

WRC 7 - okładka
  • 3+

WRC 7 - PS4 - Recenzje i Opinie

7.5

Liczba Recenzji: 6

8 Polygamia
WRC 7 po prostu chce, żebyście się dobrze bawili z jakąś rajdówką. Ubrudzili samochód, wymęczyli palce na padzie lub kierownicy i zjechali cały świat. Obie pozycje mają swoje mankamenty, przy obu można spędzić mnóstwo czasu. Ostateczny wybór zależy tylko i wyłącznie od Waszych preferencji. Ja będę grał w obydwie. Lepszej pochwały dla Kylotonn już nie wysmażę. Oby tak dalej, panowie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

8 Konsolowe.info
Wrażenia z jazdy są niezwykle przyjemne, szczególnie gdy grałem na kierownicy i zmagałem się z efektami sprężenia zwrotnego. WRC 7 nie wprowadza znacznych rewolucji na rynku rajdówek, to po prostu kolejna udana produkcja dla fanów rajdów którzy chcą rozegrać kilka sezonów z oficjalnego kalendarza WRC.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

7.5 PPE
Seria się rozwija i za rok, jeśli wszystko pójdzie dobrze, mamy szansą dostać rajdy z najwyższej półki. Przydałoby się jednak dodać jakieś tryby, bo poza karierą i pojedynczymi rajdami/mistrzostwami mamy tu jedynie sezonowe turnieje i wyzwania sieciowe rzucane przez dewelopera. Uśmiechnąłem się pod nosem na widok splitscreena. WRC 7 to naprawdę dobra gra. Trochę jej jeszcze brakuje do najlepszych, ale jest na dobrej drodze, by za rok to zmienić.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

7.5 IGN
WRC 7 to tytuł, po który z pewnością powinni sięgnąć fani tej serii lub realistycznych gier rajdowych, lubiący zasiąść za kierownicą pełniącą rolę kontrolera. Gra może nie przypaść jednak do gustu osobom lubującym się w tytułach wyścigowych jak Forza lub Need For Speed.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie IGN

7 PSSite
Tak, piekielnie mocna konkurencja wymusiła poprawę jakości WRC 7. Nadal nie jest to hardkorowe DiRT Rally ani szalenie miodne DiRT 4, ale jest nieźle. Kapitalne trasy z niepowtarzalnymi Odcinkami Epickimi rekompensują niezbyt piękną grafikę (drzewa, krzaki, deszcz) i kilka irytujących błędów mogących zepsuć zabawę. I chociaż trybów gry mogłoby być więcej, to ściganie się na podzielonym ekranie oraz łamanie kolejnych barier i urywanie setnych sekundy na każdym wirażu w tej serii jeszcze nigdy nie było tak dobre.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

7 Gram
Reasumując, WRC 7 okazało się dla mnie sympatyczną niespodzianką. Nie spodziewałem się po grze niczego, a zaskoczyła mnie fajnie zrealizowanymi odcinkami specjalnymi i przyjemnym modelem sterowania zarówna na gamepadzie, jak i karierze. Jednocześnie mamy tu do czynienia z drętwą karierą, brzydką grafiką i niewielką liczbą tras, co z całą pewnością ujemnie wpływa na przyjemność z zabawy.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram