Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Wolfenstein II: The New Colossus - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc

Wolfenstein II: The New Colossus - PS4 - Recenzje i Opinie

9.4

Liczba Recenzji: 4

10 Gram
The New Colossus może się nie spodobać, ale na pewno nie pozostawi gracza obojętnym. Jest to tytuł wyjątkowy, która swoją idiosynkratyczną mieszanką skrajnie poważnej tematyki z szalonym humorem wyróżnia się nie tylko na tle innych gier, ale też wszystkich innych gałęzi kultury popularnej. O nowym Wolfensteinie najprawdopodobniej będzie się mówić przez najbliższe lata, i dlatego zasługuje na maksymalną notę.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

10 Polygamia
The New Colossus szlifuje to, co zapoczątkowało The New Order, oferując nam chyba najambitniejsze wyżynanie nazistów w historii. To gra szczególnie istotna w dzisiejszych czasach, gdy firmy w rodzaju EA odwracają się od singlowych gier – fabularny FPS, który nie próbuje być absolutnie niczym innym; który zachwyci i rozgrywką, i opowieścią, a przede wszystkim biorącymi w niej udział bohaterami. Protagonistów pokochamy, antagonistów znienawidzimy. Każdą scenkę obejrzymy jak dobry film.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

9 PSSite
Blazkowicz łapie za gardło i nie puszcza aż do samych napisów końcowych. Wolfenstein 2 to niezwykle brutalna i angażująca rzeź, która momentalnie wciąga i zapada w pamięci na długo po ujrzeniu zakończenia. Istny wzór do naśladowania.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8.5 PPE
Blazkowicz to bestia. Ty chcesz ją poznać, chcesz się w nią wcielić i chcesz spotkać kilku złych gości. Oni wierzą w swoje ideały, a Ty im pokażesz, jak bardzo się mylą. Graj i szanuj, bo jeszcze trochę, a taka produkcja będzie reliktem przeszłości.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE