Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Without Memory PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

  • Without Memory (PS4) - Screenshot #1
  • Without Memory (PS4) - Screenshot #2
  • Without Memory (PS4) - Screenshot #3
  • Without Memory (PS4) - Screenshot #4

Without Memory - będący aktualnie w fazie konceptu interaktywny thriller przygotowywany ekskluzywnie z myślą o konsoli PlayStation 4 przez rosyjskie studio deweloperskie Dinosaurum Games. Tytuł ten przygotowywany jest z wykorzystaniem silnika Unreal Engine 4.

Autorzy gry nie ukrywają silnej inspiracji projektem studia Quantic Dream - Beyond: Two Souls - jednakże ambitne plany rosyjskiego studia mówią o lepszym wątku fabularnym, głębszej interakcji między postaciami oraz o większym wpływie gracza na kształt rozgrywającej się fabuły.

Fabuła

Linia fabularna Without Memory opowiada o tym, jak życie zwykłej, niewyróżniające się z tłumu dziewczyny może ulec zmianie w mgnieniu oka. Gracz wciela się w rolę Anny, która pewnego dnia budzi się w lesie zupełnie zdezorientowana - nie pamięta kim jest, jak się tutaj znalazła, a jedyne uczucie jakie jej towarzyszy, to wszechogarniające ją przerażenie.

Anna będzie musiała nie tylko przeżyć w tych niezwykle ciężkich warunkach, ale też podejmować w pełni świadome decyzje, z których każda wiązać się może z ogromną odpowiedzialnością.

Rozgrywka

Akcja Without Memory zaprezentowana została przez dewelopera z perspektywy trzeciej osoby (third-person perspective) - świat gry w znacznym stopniu charakteryzuje się otwartą strukturą, a najważniejszym motywem idącym za grą jest scenariusz.

Mimo, że konkretna mechanika zabawy nadal w dużej mierze okryta jest tajemnicą, to jednak deweloper sugeruje mnóstwo detektywistycznych zadań, zagadki oraz problemy logiczne, przed którymi postawi graczy oraz unikalny sposób prowadzenia akcji, które finalnie doprowadzą do jednego z wielu dostępnych w Without Memory zakończeń.

Forum Dyskusyjne

Co się dzieje z Without Memory? 1 JustHeatingUp 2016-07-17 12:12:19

Inne gry na PS4

Without Memory - okładka
  • 18+
Strony Internetowe
Without Memory | PS4 - Data Premiery
PL 2016
UK 2016
US 2016