Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition (PS4) - przygotowana z myślą o rozpoczynającym się trzecim roku oficjalnego wsparcia przez zespół deweloperski, specjalna edycja jednego z najlepiej ocenianych taktycznych shooterów ostatnich lat - Tom Clancy's Rainbow Six Siege - skierowana przede wszystkim do osób, które nie miały wcześniej styczności z tym tytułem, a chciałyby dołączyć do ponad 25 milionów aktywnych graczy.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition autorstwa zespołu Ubisoft Montreal stworzona została głównie w celu celebracji specjalnego, przygotowywanego w czeluściach kanadyjskiego studia wydarzenia - Outbreak - trwającej cztery tygodnie imprezy, w trakcie której gracze będą mogli wziąć udział w specjalnych misjach przygotowanych z myślą przede wszystkim o trybie kooperacji.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition to edycja, która naturalnie zawiera pełną wersję podstawowej wersji gry Rainbow Six Siege, 600 kredytów R6 jakie gracze mogą wykorzystać na zakupy elementów kosmetycznych oraz 10 pakietów z Outbreak, z których każdy zawiera jeden z 50 unikalnych dla tego wydarzenia przedmiotów zmieniających kosmetykę broni, czy też operatora.

Edycja przygotowana została z myślą o konsolach PS4 oraz Xbox One. Światowa data premiery gry w wersji na PlayStation 4 ustalona została na 13 lutego 2018 roku.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Inne gry na PS4

Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2018-02-13
US 2018-02-13

Cena Gry Tom Clancy's Rainbow Six Siege: Advanced Edition | PS4

139.90 PLN

https://store.playstation.com/en-pl/product/EP0001-CUSA01788_00-ADVANCEDEDITION0