Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

This War of Mine: The Little Ones PS4

Ocena gry: 6.5 / 10 - Głosów: 2

  • This War of Mine: The Little Ones (PS4) - Screenshot #1
  • This War of Mine: The Little Ones (PS4) - Screenshot #2
  • This War of Mine: The Little Ones (PS4) - Screenshot #3
  • This War of Mine: The Little Ones (PS4) - Screenshot #4
  • This War of Mine: The Little Ones (PS4) - Screenshot #5
  • This War of Mine: The Little Ones (PS4) - Screenshot #6

This War of Mine: The Little Ones (PS4) - przygotowana przez polski zespół deweloperski 11 bit studios rozszerzona wersja gry reprezentującej gatunek survival - This War of Mine, która pierwotnie zadebiutowała jedynie na komputerach klasy PC.

Edycja stworzona z myślą o konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One zawiera nie tylko wszystkie elementy pierwowzoru, ale wzbogaca grę o nowe misje fabularne (związane z obecnością i losami dzieci w trakcie trwającej wówczas wojny) oraz nowe postaci.

W roli wydawcy tytułu występuje firma Deep Silver, która światową datę premiery tego projektu w wersji na konsolę PlayStation 4 ustaliła na 29 styczni 2016 roku.

Fabuła

This War of Mine: The Little Ones na PS4 eksploruje niezwykle trudny i bolesny temat próby przetrwania w trakcie wojny, jednak wspomniana eksploracja została zaprezentowana graczom z zupełnie nowej perspektywy - dzieci. Gra skupia się na realiach wojny, w trakcie której dzieci nadal przecież pozostają dziećmi - mają swoje momenty radości, smutku, skupiają się na zabawie oraz postrzegają świat zupełnie inaczej, niż dorośli.

This War of Mine: The Little Ones daje graczom możliwość wcielenia się właśnie w młodych bohaterów niezwykle trudnych i brutalnych czasów - w okresie, w którym niejednokrotnie trzeba posunąć się naprawdę daleko, by przeżyć kolejny dzień.

Mechanika Rozgrywki

Gra reprezentuje gatunek survival, z tego też względu gra w dużym stopniu koncentruje się na codziennych czynnościach umożliwiających naszym podopiecznym przetrwanie w okresie wojny. Deweloperzy ze studia 11 bit silny nacisk położyli na rzeczywistą prezentację zmagań bohaterów w tych trudnych czasach - jednym z kluczowych elementów jest cykl dnia i nocy, który nadaje jakoby kształtu rozgrywce.

Opuszczenie kryjówki postaci w ciągu dnia wiąże się ze śmiercią bohaterów, z tego też względu większość tego czasu poświęcają oni na czynności związane chociażby z ulepszeniem schronu, czy też wykonywaniem napraw zniszczeń powstałych w trakcie działań wojennych. Noc z kolei jest sprzymierzeńcem postaci i pozwala na opuszczenie bezpiecznego miejsca, i poszukiwanie przedmiotów pomagających graczom przetrwać.

This War of Mine: The Little Ones to gra pełna trudnych decyzji moralnych, których podjęcie wymagane jest do przetrwania chociaż części z postaci, z tego też względu tytuł ten, mimo że przedstawia świat z perspektywy najmłodszych, przygotowany został z myślą o dorosłych graczach.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Gameplay Trailer

Inne gry na PS4

This War of Mine: The Little Ones - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Przemoc
Strony Internetowe
This War of Mine: The Little Ones | PS4 - Data Premiery
PL
UK 2016-01-29
US 2016-01-29

Cena Gry This War of Mine: The Little Ones | PS4

79.00 PLN

https://store.playstation.com/en-pl/product/EP4062-CUSA02646_00-THISWAROFMINEG01