Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

That's You! - okładka
  • 12+
  • Przekleństwa
  • Przemoc

That's You! - PS4 - Recenzje i Opinie

7.4

Liczba Recenzji: 4

8 PSSite
Znakomita planszowa gra imprezowa na konsolach. Test wiedzy o znajomych oraz maszynka do zabawnych „samojebek”. Tylko nie szukajcie w tym pełnoprawnej gry wideo.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

8 Konsolowe.info
To jesteś Ty! dostępne jest za darmo dla wszystkich posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Skoro grę pobrać możecie bez opłat to czemu nie skorzystać? Według mnie taki zabieg to dobry pomysł, bo nie wróżyłbym większego sukcesu tej produkcji jeśli trzeba byłoby za nią zapłacić. Mało kto by się wtedy tym zainteresował. Jeśli więc lubicie ze znajomymi posiedzieć przy grach planszowych to może warto dać szansę też To jesteś Ty! W końcu nie samymi Horizonami człowiek żyje.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

7.5 Gram
Niemniej i tak każda sesja z recenzowanym tytułem przebiega niemal identycznie - pytania i odpowiedzi, strojenie głupich min do smartfona i rysowanie po selfie. Nie jest to gra, w którą można grać regularnie w tym samym gronie, ale idealnie sprawdzi się, jeśli uruchomimy ją podczas nudnej imprezy.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

6 Polygamia
Ale za darmo? Zdecydowanie można spróbować. Szczególnie że to dobra zapowiedź kolejnych gier wykorzystujących PlayLink. Jeśli ktoś natomiast ma odpowiednio dużo samozaparcia, sam przygotuje sobie dużo zabawnych pytań. A wtedy na drodze do frajdy będzie już stać tylko monotonia i nadgorliwy narrator. Tylko czy w takim układzie nie szybciej i wygodniej pobawić się choćby w „karteczki na czole” z „Bękartów wojny”?

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia