Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Tekken 7 - okładka
  • 16+
  • Przemoc
  • Online

Poradnik Tekken 7 - Trofea

Witaj w poradniku do gry Tekken 7 w wersji na konsolę PlayStation 4 (PS4). Dzięki znajdującym się poniżej wskazówkom i opisom trofeów poznasz nie tylko świat gry, ale dowiesz się również, jak w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez grę Tekken 7.

I'll Get Everything Back! I'll Get Everything Back! Acquired all trophies.

Platynowe trofeum - zostanie odblokowane w momencie zdobycia wszystkich pozostałych pucharów (do jego zdobycia nie jest niezbędne żadne DLC).

Yeah! I Did It! Yeah! I Did It! Won a ranked match online.

Z głównego menu gry wybierze 'Online > Ranked'.

Dostępne są dwie opcje rozgrywki. "Warm Up", która wybierze nam losowego przeciwnika, ale zawsze będziemy mogli zaakceptować/odrzucić pojedynek lub też wybór przeciwnika poprzez dostępną listę meczów, która skieruje bezpośrednio do walki z konkretnym przeciwnikiem.

Oboje graczy biorących udział w meczu wyszukuje dostępne możliwości jednocześnie - jeżeli widzisz danego gracza na liście dostępnych meczów, możesz wysłać mu wyzwanie w formie zaproszenia do pojedynku. W ten sposób można boostować mecze rankingowe. Opcja przez "Warm Up" oraz odrzucanie przeciwników, aż do trafienia na żądanego gracza również działa, ale wymaga zdecydowanie więcej czasu. Opcja działa perfekcyjnie tylko w przypadku, gdy gracze są z tego samego regionu.

Not Bad Not Bad Won a player match online.

Z menu głównego wybierz 'Online > Player Match'.

Możesz walczyć zarówno przeciwko losowym przeciwnikom lub też możesz stworzyć prywatną sesję i do gry zaprosić gracza z listy swoich przyjaciół. Rozgrywka za pomocą drugiego sposobu idealnie sprawdza się przy boostowaniu 10 meczów w trybie multiplayer.

Okay! I'm Ready! Okay! I'm Ready! Won a battle in online tournament.


Z menu głównego wybierz 'Online > Tournaments'.

Turnieje to rywalizacje charakteryzujące się półfinałami oraz finałami rozgrywek. Zwycięzca przechodzi do dalszej części drabinki eliminacyjnej, aż do ostatniego pojedynku, kiedy to zostanie tylko dwóch graczy walczących o zwycięstwo. Na szczęście, by odblokować to trofeum nie trzeba wygrać całego turnieju, a jedynie jeden mecz. Przed rozpoczęciem turnieju możesz zobaczyć rangi przeciwników, więc jeżeli cechują się oni wysokim poziomem, to zawsze możesz znaleźć turniej z mniej doświadczonymi oponentami.

Zawsze również możesz samodzielnie stworzyć turniej i zaprosić do niego znajomych - istnieje możliwość stworzenia prywatnego turnieju, dostępnego tylko na zaproszenie, ale wymagana jest minimalna ilość zawodników w postaci czterech graczy.

Come And Get Some, I Dare You! Come And Get Some, I Dare You! Fought ten online battles.

Trofeum 'Come And Get Some, I Dare You!' zostanie odblokowane w momencie rozegrania 10 pojedynków online (tryb dowolny). Nie ma znaczenia, czy wygrasz, czy też przegrasz pojedynek - liczy się jedynie liczba rozegranych meczów. To konkretne trofeum może być bez problemu boostowane przez prywatne lobby w 'Player Match'.

Instant Annihilation Instant Annihilation Won three times consecutively in Treasure Battle.

Trofeum 'Instant Annihilation' nie jest zbyt skomplikowane i powinno wpaść naturalnie w trakcie drogi do rangi 'Warrior'. Grając tryb 'Treasure Battle', początkowi przeciwnicy są niezwykle prości - praktycznie wcale nie atakują, a już na pewno nie blokują ciosów. Celem wymaganym do zdobycia pucharu jest wygranie trzech tego typu rozgrywek pod rząd, co w początkowej fazie zabawy nie powinno dostarczać żadnych problemów.

Wow, I'm Pretty Strong! Wow, I'm Pretty Strong! Won three special matches in Treasure Battle.

Tak zwane pojedynki specjalne trafiają się losowo w trakcie rozgrywki w trybie 'Treasure Battle'. Na ogół pojawiają się w momencie, gdy gracz wygrywa kilka pojedynków pod rząd. Do zdobycia trofeum wystarczy wygranie trzech tego typu pojedynków, co w trakcie postępów w zabawie powinno przyjść samoczynnie.

You Think You're Tougher Than Me? You Think You're Tougher Than Me? Finished the prologue of the main story.

Zobacz opis trofeum: It's Time For You To Meet Your End!

Let's Do This Let's Do This Finished Chapter 1 of the main story.

Zobacz opis trofeum: It's Time For You To Meet Your End!

You Challenge Me?! You Challenge Me?! Finished Chapter 8 of the main story.

Zobacz opis trofeum: It's Time For You To Meet Your End!

I Can't Accept This Fate I Can't Accept This Fate Finished Chapter 13 of the main story.

Zobacz opis trofeum: It's Time For You To Meet Your End!

It's Time For You To Meet Your End! It's Time For You To Meet Your End! Watched the epilogue of the main story.

Z menu głównego wybierz tryb 'Story' i ukończ wszystkie rozdziału (poziom trudność nie ma znaczenia). Wykonania zadania odblokuje łącznie pięć trofeów związanych z linią fabularną. Najprostszym sposobem jest wybranie najłatwiejszego poziomu trudności - przeciwnicy wówczas nie stanowią dla gracza żadnego wyzwania i da się ich pokonać nawet jedną, wyuczoną kombinacją ciosów.

I Demand To Know The Truth! I Demand To Know The Truth! Finished three Character Episode stories.

Zobacz opis trofeum: Lightning Of Fate.

Lightning Of Fate Lightning Of Fate Finished 10 Character Episode stories.

Najpierw musisz ukończyć całą linię fabularną - tryb 'Story'. To odblokuje nowy tryb rozgrywki - 'Character Episodes". Wspomniane epizody są wyjątkowo krótkie - ukończenie tego trybu dziesięcioma różnymi postaciami odblokuje trofeum Lightning Of Fate oraz korespondujące z nim: I Demand To Know The Truth!.

No Pain, No Gain No Pain, No Gain Dealt 50,000 damage in Practice mode.

Z menu głównego wybierz 'Offline > Practice'.

Następnie wystarczy, że zadasz 50.000 obrażeń. Mimo, że gra zlicza ich przy każdej sesji, to ciągle występuje problem z trackingiem - najlepszym wyjściem będzie zadanie wymaganej liczby obrażeń podczas jednej sesji gry.

Cool! Cool! Obtained 20 treasure boxes.

Zobacz opis trofeum: I've Finally Found You!.

I've Finally Found You! I've Finally Found You! Obtained 50 treasure boxes.

Trofeum I've Finally Found You! zostanie odblokowane naturalnie w trakcie postępów w zabawie i próbie zdobycia rangi 'Warrior' - wystarczy grać w trybie 'Treasure Battle' (offline). Każde zwycięstwo zapewnia co najmniej jedną skrzynię skarbów. Perfekcyjne zwycięstwa, czy też kilka wygranych pojedynków pod rząd mogą zwiększyć liczbę otrzymywanych skrzyń po każdym meczu. Trofeum zostanie odblokowane w momencie, gdy gracz zdobędzie co najmniej 50 wspomnianych skrzyń.

The Prosperous Inevitably Decline The Prosperous Inevitably Decline Beat Akuma in an Arcade Battle or a Special Match in Treasure Battle.

Trofeum 'The Prosperous Inevitably Decline' najprościej zdobyć grając tryb 'Arcade', który składa się tylko z 5 etapów. Aby przyśpieszyć cały proces możesz ustawić w opcjach gry, by pojedynek składał się tylko z 1 rundy. W piątym etapie zabawy bierzesz udział w mecz specjalnym, gdzie jest wysoka szansa na trafienie wymaganego do odblokowania tego trofeum przeciwnika - Akuma. Kilka rund w trybie 'Arcade' powinno załatwić sprawę związaną z odblokowaniem pucharu.

Fear My Wrath Fear My Wrath Beat Devil Kazumi in an Arcade Battle or a Special Match in Treasure Battle.

Trofeum 'Fear My Wrath' najprościej zdobyć grając tryb 'Arcade', który składa się tylko z 5 etapów. Aby przyśpieszyć cały proces możesz ustawić w opcjach gry, by pojedynek składał się tylko z 1 rundy. W piątym etapie zabawy bierzesz udział w mecz specjalnym, gdzie jest wysoka szansa na trafienie wymaganego do odblokowania tego trofeum przeciwnika - Devil Kazumi. Kilka rund w trybie 'Arcade' powinno załatwić sprawę związaną z odblokowaniem pucharu.

Don't Take It Personally Don't Take It Personally Achieved a perfect victory. (Excluding offline VS Battle)

Trofeum Don't Take It Personally zostanie odblokowane w momencie perfekcyjnego wygrania przez Ciebie pojedynku - co następuje w chwili, gdy podczas rundy nie odniesiesz żadnych obrażeń. Najprostszym sposobem na zdobycie tego pucharu są początkowe pojedynki w trybie 'Treasure Battle', kiedy to sztuczna inteligencja odpowiedzialna za zachowanie przeciwników zdaje się po prostu nie działać.

You Fought Well You Fought Well Achieved a great victory. (Excluding offline VS Battle)

By odblokować trofeum 'You Fought Well' musisz wygrać pojedynek mając jednocześnie naprawdę niewielką ilość energii. Trofeum powinno wpaść naturalnie podczas próby zdobycia rangi 'Warrior' w trybie 'Treasure Battle', lub też może być boostowane z innym graczem w prywatnym lobby, w zakładce 'Player Match'.

There's Nowhere To Run. Give Up! There's Nowhere To Run. Give Up! Dealt 10 homing attacks. (Excluding offline VS Battle)

Puchar There's Nowhere To Run. Give Up! będzie jednym z pierwszy trofeów, jakie w trakcie trybu 'Story' odblokuje gracz - pewnie nawet o tym nie wiedząc. Na liście ciosów oznaczone są one niebieską ikoną - wystarczy wykonać 10 tego typu, niezwykle prostych ataków i pucharek zostanie odblokowany.

I'll Kick Your Butt To Hell And Back I'll Kick Your Butt To Hell And Back Dealt 70+ damage in an air combo. (Excluding offline VS Battle)
Just Relax, You Can Do It Just Relax, You Can Do I Performed three 10 hit combos. (Excluding offline VS Battle)
Elegance At Its Purest Elegance At Its Pures Triggered 10 screws. (Excluding offline VS Battle)
Power Is Everything! Power Is Everything! Dealt 10 power crushes. (Excluding offline VS Battle)
Overdrive! Overdrive! Dealt 10 Rage Drives. (Excluding offline VS Battle)
We Settle This Now! We Settle This Now! Dealt 20 Rage Arts. (Excluding offline VS Battle)
Stun Gun! Stun Gun! Snatched victory from the jaws of defeat 5 times with Rage Art. (Excluding offline VS Battle)
This Should Be Fun This Should Be Fun Got promoted to 1st dan.

Zobacz opis trofeum: Hot-Blooded Fighter.

Your Technique Is Impressive Your Technique Is Impressive Got promoted to Initiate.

Zobacz opis trofeum: Hot-Blooded Fighter.

Roar! (Nice Moves!) Roar! (Nice Moves!) Got promoted to Brawler.

Zobacz opis trofeum: Hot-Blooded Fighter.

Hot-Blooded Fighter Hot-Blooded Fighter Got promoted to Warrior.
Anger Of The Beast Anger Of The Beas Dealt an overall total of 1,000 damage while in rage mode. (Excluding offline VS Battle)
Sturdy And Indestructible Sturdy And Indestructible Blocked 5 Rage Arts. (Excluding offline VS Battle)
Don't Hold Anything Back Don't Hold Anything Back Defeated 20 opponents of a higher rank.
Destructive Drive Destructive Drive Performed a floor-breaking move. (Excluding offline VS Battle)
Crushing Impact! Crushing Impact! Performed a balcony-breaking move. (Excluding offline VS Battle)
Going Somewhere? Going Somewhere? Reached the bottom floor of the Forgotten Realm stage. (Excluding offline VS Battle)
Please Don't Tell My Father Please Don't Tell My Father Reached the deepest part of the Jungle Outpost stage. (Excluding offline VS Battle)
It's Just Business It's Just Business Obtained an overall total of 5,000,000G.

Zobacz opis trofeum: Excellent.

Excellent Excellent Obtained an overall total of 10,000,000G.

Aby odblokować srebrne trofeum 'Excellent' musisz zebrać łącznie 10.000.000G - szybkim sposobem jest uczestnictwo w pojedynkach w trybie Treasure Battle (Offline) - za każdy możesz otrzymać od 30.000 - 60.000G.

Bardzo dobrym sposobem są również mecze rankingowe (około ~200.000G za zwycięstwo) lub ukończenie kampanii fabularnej, trybu Arcade, czy też pojedynku online za pierwszym razem. Nie jest to puchar, którym wypada się szczególnie przejmować - wymagana ilość środków pieniężnych wpadnie samoistnie w trakcie drogi do rangi 'Warrior'.

Master Of Iron Fist Master Of Iron Fis Finished the Special Chapter of the main story.