Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Tekken 7 PS4

Ocena gry: - / 10 - Głosów: 0

 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #1
 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #2
 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #3
 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #4
 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #5
 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #6
 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #7
 • Tekken 7 (PS4) - Screenshot #8

Tekken 7 (PS4) - kolejna odsłona niezwykle popularnej serii bijatyk, której pierwsza część zadebiutowała na rynku w 1994 roku. Autorami aktualnej odsłony, podobnie jak i wszystkich poprzednich części, jest zespół deweloperów z Namco, firmy zlokalizowanej w Tokio, będącej spółką zależną koncernu Bandai Namco Games.

Gra bazuje na doskonale znanych graczom schematach będących synonimem serii, jednak ta część cyklu wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowo dopracowaną oprawą graficzną - tytuł przygotowany został z wykorzystaniem możliwości silnika Unreal Engine 4.

W roli wydawcy gry Tekken 7 na polskim rynku występuje firma Cenega - tytuł ten, oprócz debiutu na konsoli PlayStation 4, wydany zostanie również na konsolę Xbox One i komputery klasy PC. Data globalnej premiery ustalona została na 2 czerwca 2017 roku.

Fabuła

Scenariusz przygotowany przez twórców Tekken 7 nie kontynuuje bezpośrednio historii znanej z ostatniej części gry, zaczynając tym samym nową linię pełną interesujących dla fanów serii wątków fabularnych.

Rozgrywka

Deweloperzy ze studia Namco nie zmienili mechaniki i zasad zabawy rządzących Tekken 7 - rozgrywka w wersji na PlayStation 4, jak i interfejs gry jest przyjazny zarówno dla fanów serii mających styczność z poprzednimi odsłonami, jak i dla nowych graczy, dla których aktualna część będzie pierwszą przygodą z tą popularną serią.

Tytuł umożliwia prowadzenie widowiskowych pojedynków 1 vs. 1 zarówno z przeciwnikami sterowanymi bezpośrednio przez algorytmy sztucznej inteligencji, jak i z żywym graczem - lokalnie na jednej konsoli lub też przez internet, gdzie możemy wziąć udział w zwykłych pojedynkach, jak i meczach rankingowych zliczających nasze dokonania w postaci ilości zwycięstw i porażek.

Gracze mają do wyboru jedną z kilkudziesięciu znanych postaci, z których każda reprezentuje unikalny dla siebie styl walki oraz umiejętności specjalne. Klasycznie jednak twórcy wsparli panteon bohaterów nowymi wojownikami, wśród których znajdą się między innymi Grabriel-de-Xavior (T'ai chi ch' uan), Rodney Mace (brazylisjkie Jiu-jitsu), Irene Rose (uniwersytecki Wrestling), Steven Mishima (Kickboxing), Neo Alexandersson (Karate), Veronica Lynx (Vale Tudo - z tej brazylijskiej sztuki walki wywodzi się MMA), czy chociażby Tia Hyun Jae (Taekwondo).

Poszczególne pojedynki gracze prowadzić będą na jednej z kilkudziesięciu różnych aren - twórcy wykorzystali większość miejscówek, jakie obecne były we wszystkich poprzednich odsłonach serii Tekken, dodają przy okazji kilka nowych, wśród których znajdą się Mall, Stone Forest, Island oraz Fire Burn.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

Launch Trailer

TEKKEN 7 - Character Trailer #4

TEKKEN 7 - Features Overview

TEKKEN 7 - Kid Ink 'Now It's Personal' Behind the Scenes

TEKKEN 7 - Story Trailer

TEKKEN 7 - Character Trailer #3

TEKKEN 7 - Opening Cinematic

No Glory for Heroes - Story Trailer

Tekken 7 Gameplay - PlayStation Underground

Roster Highlights #1

Eddy Gordo Reveal

Rage and Sorrow - Release Date Trailer

Inne gry na PS4

Tekken 7 - okładka
 • 16+
 • Przemoc
 • Online
Strony Internetowe
Tekken 7 | PS4 - Data Premiery
PL 2017-06-02
UK 2017-06-02
US 2017-06-02