Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Tearaway Unfolded PS4

  • Tearaway Unfolded (PS4):
  • Trofea

Ocena gry: 8.5 / 10 - Głosów: 2

Tearaway Unfolded - odświeżona i znacznie zmodernizowana wersja gry, która pierwotnie zadebiutowała na konsoli PlayStation Vita, zdobywając nie tylko uznanie krytyków branży elektronicznej rozrywki (średnia w serwisie MetaCritic.com - 87/100 punktów), ale przede wszystkim gracz. Tym samym tytuł ten okazał się sukcesem komercyjnym i jedną z najlepszych gier na konsolę przenośną koncernu Sony.

Edycja tytułu przygotowana z myślą o PlayStation 4 stworzona została przez studio deweloperskie Media Molecule, a wydaniem gry zajmie się niezmiennie Sony Computer Entertainment.

Fabuła

Scenariusz Tearaway Unfolded usytuowany został w przepięknym, baśniowym świecie, który w całości skonstruowany jest z papieru. Głównym bohaterem historii jest dziewczynka, której zadaniem jest przekazanie nam wyjątkowo cennej wiadomości. Niestety w jej dostarczeniu będziemy musieli naszej kurierce pomóc osobiście.

Mechanika Rozgrywki

Tearaway Unfolded jest grą zręcznościową z elementami platformowymi - kierujemy poczynaniami głównej bohaterki, ale również mamy bezpośredni wpływ na otoczenie, co niejednokrotnie pomoże dziewczynce przetrwać w tym miejscami nieprzyjaznym świecie. Za pomocą np. panelu dotykowego gracz może przesuwać znajdujące się na drodze bohaterki przeszkody, czy też wywoływać drgania rozrywające świat na małe kawałki, a wraz z nim potwory czyhające na drodze głównej postaci.

Mimo, że pozornie tytuł ten skierowany jest do młodszych odbiorców, to jednak rosnący dość szybko poziom trudności sprawiają, że doskonale sprawdzi się również jako gra dla starszego wiekiem i doświadczeniem gracza.

Forum Dyskusyjne

Brak wątków na forum.

Materiały Video

E3 2015 Trailer

Inne gry na PS4

Tearaway Unfolded - okładka
  • 7+
Strony Internetowe
Tearaway Unfolded | PS4 - Data Premiery
PL 2015-09-09
UK 2015-09-09
US 2015-09-08