Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

Street Fighter V: Arcade Edition - okładka
  • 12+
  • Przekleństwa
  • Przemoc

Street Fighter V: Arcade Edition - PS4 - Recenzje i Opinie

8.7

Liczba Recenzji: 5

9.5 Konsolowe.info
Street Fighter V: Arcade Edition to bardzo dobra gra, która wciągnęła mnie na długie godziny. Zmiany względem produktu z 2016 roku są naprawdę pozytywne i uważam, że wreszcie otrzymaliśmy pełnowartościową bijatykę. Walką cieszyć się mogą nie tylko profesjonaliści, ale także amatorzy. Zwłaszcza podczas starć na kanapie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

9 PPE
Street Fighter V: Arcade Edition jest tym, czym ta gra powinna być od samego początku. To rewelacyjna, być może najlepsza dostępna obecnie bijatyka na rynku, której zawartość starczy Wam na setki godzin świetnej zabawy!

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PPE

9 GRY-OnLine
Nie mam wątpliwości, że jest to nie tylko najlepsza iteracja Street Fightera w historii, ale także najlepsza bijatyka tej generacji.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie GRY-OnLine

8.5 PSSite
Street Fighter V: Arcade Edition kieruje się w stronę tronu i coraz bardziej przemienia w najlepszą odsłonę legendarnej serii. Bijatyka już teraz reprezentuje bardzo wysoki poziom, a jej przyszłość maluje się w bardzo jaskrawych barwach.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite

7.5 Gram
Myślałem przez chwilę, czy nie powinienem zejść z oceną reedycji Street Fighter V do pułapu szóstki. Dlaczego? Ponieważ niektóre z elementów aktualizacji Arcade Edition są wykonane zwyczajnie na odwal. To tak, jakby Capcom w pewnym momencie napisał: "Są? Są. To w czym problem?". Potencjał na to, aby „Uliczny Wojownik” wrócił w blasku i chwale nie został w pełni wykorzystany.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram