Generalnie czynne mamy zawsze. Rejestracja

South Park: The Fractured But Whole - okładka
  • 18+
  • Przekleństwa
  • Narkotyki
  • Sex
  • Przemoc

South Park: The Fractured But Whole - PS4 - Recenzje i Opinie

9.3

Liczba Recenzji: 5

10 Polygamia
Wybaczcie mój kanadyjski, najdrożsi kumple, kumpele, przyjaciele, koledzy, koleżanki, znajomki i ziomki, ale South Park: The Fractured But Whole to najzwyczajniej w świecie zajebiście dobra, przezajebiście śmieszna gra. Spełnia wszystkie pokładane w niej nadzieje, dając nawet więcej niż byście się spodziewali. Błyszczy i w walce, i scenariuszu, który jest – czasami na zmianę, czasami jednocześnie – absurdalny, błyskotliwy i głupkowaty. Stone i Parker od lat nie byli w takiej formie.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Polygamia

9.5 Gamerweb
The Fractured But Whole nie bierze jeńców. To produkcja obowiązkowa dla fanów serialu i graczy nie spinających pośladków pod wpływem obrazoburczej satyry. Świetna gra, świetna przygoda, świetny South Park. Czekam na więcej.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gamerweb

9 Gram
Ta gra jest do bólu brutalna, okrutna, politycznie niepoprawna i zafajdana bździnami. Jeśli nie lubicie South Parku, to nie macie tu czego szukać, to nie gra dla was. Jeśli zaś z niecierpliwością wyczekujecie następnego odcinka – lećcie w podskokach do sklepu – nie będziecie żałować.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Gram

9 Konsolowe.info
I takie oto jest South Park: The Fractured but Whole. Jeśli ktoś nie jest fanem serialu to niestety raczej nie ma tutaj czego szukać. To tak naprawdę największa wada tej produkcji – bo jeśli nie przepadacie za tego typu komedią to mimo wciągającej, dobrze przemyślanej rozgrywki szybko was ten tytuł odrzuci. By The Fractured but Whole się cieszyć trzeba po prostu lubić South Parka. Natomiast jeżeli ktoś uwielbia takie klimaty i jest fanem serialu (tak jak ja) to ta gra jest wręcz tytułem obowiązkowym.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie Konsolowe.info

9 PSSite
Genialna satyra współczesnego świata, świetna historia i fenomenalne poczucie humoru to cechy szczególne nowego South Parku.

Przeczytaj całą recenzję w serwisie PSSite